Marcela Molnárová (56) je nielen krásna a talentovaná speváčka, ale aj pozitívne naladený človek. Umelkyňu sme oslovili na letné fotenie do nášho týždenníka iba v plavkách. Výsledok stojí skutočne za to.

Ako sa o seba staráte? Máte nejaký recept pre svoje rovesníčky?

Starostlivosť je základná vec. O dom, o záhradu, o rodinu. Mám však rovnako rada starostlivosť o seba, no nijako to nepreháňam. Mám svoje rituály. Základom je hygiena a dobrý a kvalitný spánok. V poslednom čase už nepožívam žiadny alkohol, pijem veľmi málo kávy, nefajčím. Neubližujem svojmu organizmu a na druhej strane dbám o prísun vitamínov v prírodnej forme. Najradšej mám ovocie a zeleninu, ktoré si sama dopestujem. Práca v záhrade je pre mňa ten najlepší fitnes. Necvičím v posilňovni, ale na záhonoch. (Úsmev.) Najnovšie sa venujem joge, ktorá mi otvorila nové obzory výdrže a mobility.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Rozhodne na svoj vek nevyzeráte. Na aký sa cítite?

Mám takmer osemnásťročnú dcérku, a keďže máme spoločný humor, tak to mne, ale i jej často pripadá, akoby sme boli rovesníčky. Pomáhame si aj v škole. Ona skúša mňa a ja ju. Nedávno som dokončila vysokú školu, minulý rok som promovala. Bolo veľmi príjemné žiť v akademickom prostredí. Sociálna práca je synergický odbor, ktorý mi pomohol zorientovať sa nielen v sociálnom, ale i v právnom prostredí. Možno aj vďaka svojmu a dcérkinmu štúdiu sa stále cítim na dvadsať! (Úsmev.) Kosti a svaly však vedia svoje, no ja mám pocit, že moja duša je mladá.

OKREM MARCELY SME NAFOTILI AJ MODERÁTORKU KARIN MAJTÁNOVÚ, SPEVÁČKU SISU SKLOVSKÚ A MÓDNU NÁVRHÁRKU REBECCU JUSTH. ZRELÉ DÁMY, KTORÉ OKLAMALI SVOJ VEK, NÁJDETE V AKTUÁLNOM VYDANÍ ŽIVOTA

SPEVÁČKU V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia