Manželia Ivana (36) a Marián (41) Gáboríkovci sa už dnes predstavia na parkete 8. série tanečnej šou Let’s Dance. To, že budú súťažiť spolu, vníma krásna tanečnica z pohľadu učiteľky ako výhodu. Prečo?

Marián, kedy ste svoju manželku videli prvýkrát na tanečnom parkete a čo ste si vtedy pomysleli?

Marián: Ivku som prvýkrát videl na tanečnom parkete práve v tanečnej súťaži Let’s Dance a pomyslel som si, že je to veľmi atraktívna a talentovaná žena. A myslím si to dodnes. (Úsmev.)

Ivka, pre vás je tanec podstatnou súčasťou života, ale, samozrejme, so založením rodiny a s nástupom nových povinností išiel do úzadia. Mali ste plán vrátiť sa k nemu?

Ivana: Tanec je mojou neoddeliteľnou súčasťou. Takže zámer vrátiť sa k nemu, hneď ako to bude možné, bol pre mňa jasný. Aspoň vo voľnom čase. Lebo ten príval endorfínov, ktorý som zažívala v tanečných topánkach, mi nedal žiaden iný šport. Tak som si to chcela pripomínať aspoň rekreačne.

Aktuálna séria je plná zaujímavých celebritných mien. MARIÁN priznal, že sa teší na tanečné výkony kamaráta BORISA VALÁBIKA.
Zdroj: TV Markíza

S akými pocitmi vstupujete do najnovšej série tanečnej šou Let’s Dance?

Ivana: Na tanečnú šou Let’s Dance sa veľmi teším. Na účinkujúcich, na štáb, ktorý sa podieľa na realizácii tohto úžasného projektu. Na krásne kostýmy, nápadité choreografie a silné emócie, ktoré sprevádzajú každý priamy prenos. Každá nová sezóna sa mi zdá ešte veľkolepejšia ako tá posledná. O to viac sa teším, čo prinesie tento rok.

Marián: Pre mňa ako športovca je to v prvom rade obrovská výzva. Ale tanec mám veľmi rád. Takže sa veľmi teším, že sa niečo nové naučím. O to viac, že to môžeme s Ivkou zažiť spoločne. Už teraz si to veľmi užívame, tréningy, natáčania a všetko s tým spojené. Beriem to ako príležitosť zase sa niečo nové naučiť a veľmi sa na to teším.

V šou sa stretne veľa zaujímavých mien, je niekto, koho už teraz považujete za veľkú konkurenciu, prípadne sa tešíte, že tam bude spolu s vami?

Ivana: Myslím, že hovoriť o konkurencii je ešte priskoro, keďže sme nevideli nikoho tancovať. Ja si to chcem hlavne užiť a znovu si pripomenúť tú neopakovateľnú atmosféru. Nejdem tam s cieľom vyhrať. Budem rada, keď sa manžel naučí tancovať a bude mať z tanca radosť, to bude pridaná hodnota pre nás oboch.

Marián: V prvom rade, zase raz to vyzerá ako veľmi dobrá partia. Nevnímam ich ako konkurenciu, ale ako kolegov, s ktorými sa tam ideme zabaviť, užiť si to a niečo nové sa naučiť. Teším sa na Borisa, že sa spolu stretneme na tanečnom parkete. Ale budem, samozrejme, držať palce aj všetkým ostatným. Ako sa hovorí v športovej terminológii, „uvidíme sa na modrej“, ako nám to pôjde.

TAKTO SA ZVŔTAJÚ NA PARKETE! FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

Ako prebiehajú tréningy?

Ivana: Keďže do našich denných režimov pribudli tanečné tréningy, museli sme na pomoc zmobilizovať celú rodinu. Zákla­dom úspechu je dobrý časový manažment. Trénujeme najmä v doobedných hodinách, keď má Leia najdlhší spánok. Občas sa podarí aj poobedný tréning, keď má kto prísť k deťom. Ale to nie je pravidlo. Takže sa všetko dôležité snažíme prejsť počas trojhodinového tréningu doobeda.

Marián: Snažíme sa trénovať tak často, ako to okolnosti dovolia. V doobedných hodinách pravidelne a poobede, keď vyjde čas. Ja trénujem aj navyše, keďže je to pre mňa niečo úplne nové, každá hodina navyše je len plus.

Je Marián dobrý tanečník? Čítajte, čo si o ňom z pohľadu učiteľky myslí Ivana...

Diskusia