Mladú študentku policajnej akadémie nešťastnou náhodou postrelil inštruktor. Podľa najnovších informácií sa tak nemalo stať počas výučby, ale na krúžku, ktorý dokonca zakázal šéf katedry.

S novými informáciami v prípade postrelenia mladej Michaely prišiel web Aktuality.sk. Podľa pôvodných medializovaných informácií malo dôjsť k nešťastiu počas výučby. Napokon sa tak malo stať počas krúžku, ktorý šéf katedry zakázal.

Rektorka policajnej akadémie Lucia Kurilovská uviedla, že pedagóg Vladimir Šeparnev bol civilným zamestnancom a 20-ročnú Michaelu postrelil počas krúžku streľby, ten bol jeho voľnočasovou aktivitou po riadnom vyučovaní. „Nový vedúci katedry mu zakázal viesť strelecký krúžok na streleckom polygóne akadémie. Od pána Šeparneva mal deklarované, že sa krúžku bude ďalej venovať až koncom marca na strelnici, nie na polygóne,“ uviedla Kurilovská pre Aktualty.sk.

Rektorka v rozhovore rovnako uviedla, že predmet praktickej streľby vyučujú dvaja policajní inštruktori a Šeparnev bol len pomocníkom policajného inštruktora. Na akadémii už nepracuje.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia