Kuriozity

Ilustračná snímka
včera 16:00

Syndróm šťastného dievčaťa. Prečo je tak nebezpečný?

Čo už len môže byť na šťastí zlé? Na samotnom pocite šťastia určite nič. No ak sa so šťastím začnú zahrávať sociálne siete a veľkolepé výzvy medzi tínedžermi, ani so šťastím to nemusí na konci dňa vyzerať tak pozitívne.

Julia,Roberts
5.2. 2023 13:00

Celebrity, ktoré sa dostali na výslnie z malého mesta

Malé mesto alebo obec nie sú prekážkou veľkým veciam. Nie každá celebrita sa narodila v Los Angeles, alebo doslova pred bránami Hollywoodu. Mnohé sa dostali na vrchol výslnia z malej obce. Dnes sú inšpiráciou pre ostatných, že aj z malého mesta sa z veľkým talentom dá preraziť.

Bozky sú nielen príjemné.
3.2. 2023 20:00

Prekvapivé vedľajšie účinky bozkávania. Pre toto by ste ho mali zažiť každý deň.

Bozkávanie nie je len prejav nehy, náklonnosti a lásky. Bozk je regulárny nástroj na zlepšovanie si psychického aj fyzického zdravia. Zdá sa, že správne a často aplikovaný bozk má možnosť zlepšiť vám nielen deň, ale aj vzťah a celý život. Tak sa neprestaňte bozkávať.

Svadby im málokedy vyšli.
29.1. 2023 13:00

Celebrity, ktoré sa najčastejšie sobášia. Svadby majú ako koníček

Už nemožno hovoriť o láske na druhý pokus ani o hľadaní toho pravého partnera. Pretože niektoré celebrity si spravili zo sobášov doslova pravidelné životné oslavy. Sobášiť a rozvádzať sa pre ne už nie je žiadna tragédia ani extra udalosť.

Komu nahota vadí a komu nie?
27.1. 2023 20:00

Priznania celebrít. Ako sa cítia nahí pred kamerou?

Nie je to pre každého jednoduché odhodiť šaty aj zábrany. Posteľné scény totiž nie sú len výsadou filmov pre dospelých. Práve naopak, často sa nahote nevyhnú ani tie najväčšie esá Hollywoodu. Ako sa cítia v situáciách, keď musia ukázať viac, ako len talent?

Niektoré celebrity nemajú vernosť v krvi.
24.1. 2023 16:00

Celebrity, ktoré neuznávajú monogamiu, prečo im nevonia?

Ich životný štýl sa vymyká priemeru a tak je to aj s ich nazeraním na partnerstvo. Je bežné, že mnohé hviezdy šoubiznisu skúšajú lásku na niekoľko pokusov. Ale niektoré to vzdali a hrdo prehlásili, že monogamia nie je pre nich to pravé.

Celebrity často prekvapia bizarnými požiadavkami.
22.1. 2023 13:00

To sú maniere. Na takéto bizarnosti si celebrity najímali ľudí

Mnohé celebrity sú známe neuveriteľnými maniermi a aj tým, že si na mnohé práce najímajú ľudí. To by nebolo nič nezvyčajné, ak by hľadali bežných pomocníkov do domácnosti. No mnohé celebrity svoje maniere doviedli až do absurdností a ľudí si hľadali na úlohy minimálne pofidérne, až ponižujúce.

Biblické miesta dodnes existujú.
20.1. 2023 20:00

Miesta, ktorými prechádzal Ježiš. A môžete dnes aj vy

Bez ohľadu na to, či Biblii veríte, alebo ju považujete za prvé skutočné SCI-FI, popisuje miesta, ktoré na svete skutočne existujú. A nie sú dokonca ani tak zabudnuté, či legendárne, ako napríklad Atlantída, ale dodnes stoja. A môžete ich navštíviť.

Mnohé celebrity mäso odmietajú.
17.1. 2023 16:00

Veganuary: Tieto celebrity vás môžu inšpirovať k zmene stravovania

Bez ohľadu na to, či ste priaznivcami rastlinnej stravy, alebo mäsa, mesiac bez živočíšnych produktov vášmu telu určite neublíži. Dokáže však prečistiť organizmus, zlepšiť trávenie a jednoducho si možno poviete, že mäso každý deň vám ani nechýba. Aj celebrity oslavujú januárové Veganuary.

V potravinách sa skrývajú hotové multivitamíny.
15.1. 2023 13:00

Potraviny, ktoré výrazne posilnia váš imunitný systém

Nie je všetko len o multivitamínoch a doplnkoch výživy. Práve naopak, zdravie sa skrýva v rozmanitej, pestrej a plnohodnotnej strave. Preto je dôležité navštevovať nielen lekáreň, ale obozretne si vyberať práve v obchode s potravinami.

Muž v nedeľu v parížskom múzeu Louvre hodil kus krémového koláča do sklom chráneného obrazu Mona Lisa. Podľa očitých svedkov bol páchateľ prezlečený za staršiu dámu a sedel na invalidnom vozíku.
13.1. 2023 20:00

10 unikátnych výročí, ktoré si tento rok pripomíname

Tento rok nám prihral mnoho zaujímavých výročí, ktoré stojí za to si pripomenúť a prípadne aj osláviť. Pretože mnohé udalosti sú skutočne prelomové a odohrajú sa len raz za život. Predstavujú pre nás však zlomové udalosti, ktoré sa oplatí pripomenúť.

Ukradli im viac, ako len peniaze.
10.1. 2023 16:00

Celebrity, ktoré boli škaredo okradnuté. Kto ich ožobráčil?

Ich majetok, pekné oblečenie aj tučné honoráre, ale aj súkromie láka ľudí, ktorí by sa radi priživili na tom, čo majú. Ideálne bez práce. Mnoho celebrít si zakúsilo, ako nepríjemné je byť olúpený. Pretože krádež nie je len o tom, že vám niečo zoberú, ale aj o nepríjemne potupnom pocite.

Kristína Svarinská
8.1. 2023 13:00

Láska im nepraje: Známe tváre šoubiznisu, ktoré si v roku 2022 dali zbohom

Rok 2022 bol náročný v celospoločenskom kontexte, ale zamával aj svetom nášho šoubiznisu. Ktoré známe tváre si dali zbohom?

Upratovanie udržiava nielen poriadok.
6.1. 2023 20:00

Ako často doma upratujete? Toto sa stane, ak prestanete byť dôslední

Málokto by zaradil upratovanie medzi svoje hobby. Na druhej strane je potrebné ho vykonávať so železnou pravidelnosťou. Pretože ak raz poľavíte, druhý raz vás to počká. No ak stratíte dôslednosť a pravidelnosť, váš život sa začne meniť výrazne k horšiemu.

Rakovina loví aj medzi celebritami.
3.1. 2023 16:00

Celebrity, ktoré bojujú s rakovinou. A nevzdávajú to

Nevzdávajú sa. Sú v živote naučené bojovať o svoju pozíciu pod slnkom, zvádzať boj s konkurenciou aj ťažkou chorobou. Sú nezlomní a smrteľná diagnóza v ich zdravotnej karte ich neporazila. Práve naopak, rozhodli sa bojovať proti nepriateľovi všemožnými zbraňami.

Za krásou mnohých celebrít nie je len výživa.
1.1. 2023 13:00

Hviezdy šoubiznisu, ktoré sa neboja priznať plastiku

Svet slávnych ľudí možno rozdeliť na dva tábory. Ten prvý sa otvorene hlási k tomu, že v snahe byť krajší a mladší použije aj moderné výdobytky plastickej chirurgie. Tí druhí o vylepšeniach zaryto mlčia, a iba sa o nich šepká. Kto sú teda tí úprimní sympaťáci?