Svojho prvého potomka porodila v roku 2004 a odvtedy bola tehotná takmer každý rok. Teraz má 33 rokov a neuveriteľný počet detí!

Mamička Britni Church z amerického Kansasu s prestávkami strávila posledných 17 rokov svojho života tehotenstvom. Prvýkrát čakala dieťa v 16 rokoch, teraz má 33 a celkovo bola tehotná v priemere 98 mesiacov. V rokoch 2004 až 2022 boli len tri roky, počas ktorých nepočala a/alebo neporodila, a to v rokoch 2013, 2017 a 2022. Koľko má teda detí? Rodina Britni pozostáva z 12 potomkov, piatich dievčat a siedmich chlapcov, uvádza TheSun.

"Myslím, že som skončila," hovorí v rozhovore pre Today zaneprázdená mamička, hoci dodáva, že jej manžel by bol rád, keby si to rozmyslela. Britniných prvých päť detí pochádza z jej prvého manželstva, ktoré trvalo 6 rokov a 6 mesiacov, pričom na svojom účte na TikToku sa podelila o to, že to nebol dobrý vzťah a že sa cíti veľmi vďačná za to, že to ona a deti dokázali zvládnuť. Ako slobodná mama piatich detí vo veku len 22 rokov Britni hovorí, že otehotnela a porodila svoje šieste dieťa, keď bola v inom vzťahu, ktorý nakoniec nevyšiel. Keď mala 25 rokov, spoznala svojho terajšieho manžela Chrisa (30) a odvtedy majú spolu šesť detí, takže ich celkový počet sa zvýšil na 12.

Ako posledná sa v júli 2021 narodila dcérka Rowyn.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CRQHTyirHuR/

V súčasnosti rodina každý mesiac minie len na mlieko 200 dolárov (192 eur). Ako prezradili, s toľkými ľuďmi v dome je neustále hluk a krik, Britni však dodáva, že to stále dokáže nejako prehlušiť. "Vždy je tu hluk. Stále niekto kričí. Ale pre nás je to normálne." Často sa tiež stretávajú s tým, či sú na sociálnych dávkach. Mamička 12 detí túto otázku zmietla zo stola. "Nie sme," dodala rázne.

FOTO RODINY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia