Príbehy

Veštila som a moje predpovede sa plnili. No stalo sa čosi nevysvetliteľné

27.9. 2020 0:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock
Príbehy

Veštila som a moje predpovede sa plnili. No stalo sa čosi nevysvetliteľné

27.9. 2020 0:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock

Zrušili mi pracovné miesto, dali mi odstupné – koniec. Smer úrad práce a nezaujímavé ponuky. Čítala som aj inzeráty. O stredoškolsky vzdelanú ženu pred päťdesiatkou akosi nebol záujem.

 V novinách som však objavila rôzne kurzy a školenia, ktoré vraj môžu zmeniť život. Zaujalo ma veštenie. Absolvovala som seminár, kde ma človek s diplomom, nepamätám si už odkiaľ, učil predpovedať budúcnosť. Stálo to veľa peňazí, no naučil ma veštiť z ruky a vykladať karty. V ďalšom kurze som sa zdokonalila v numerológii. Vedomosti som vyskúšala na kamarátkach a členoch rodiny. Postupne som sa vypracovala a ľudia ma vyhľadávali.

Moje „veštby“ vychádzali. Prinášalo mi to celkom slušné peniaze. Po pár rokoch veštenia som sa s kamarátkou vybrala do Portugalska. Sme veriace a išli sme sa pozrieť do Fatimy na miesto zjavenia Panny Márie. Neopísateľná atmosféra v chráme aj v jeho okolí. Prihovorila sa nám mníška Agnieszka z Poľska, ktorá robila kvetinovú výzdobu v kostole. Porozprávali sme sa a ona sa zamračila, keď som spomenula veštenie. Pokrútila hlavou, že by som to nemala robiť. Vraj náš Pán má s každým nejaké plány. Aké, to je jeho veľké tajomstvo a nikto by sa nemal pokúšať doň nazerať. Odporučila mi, čo si mám prečítať v Biblii, a pozvala nás na večernú adoráciu.

Bolo to úžasné. Ľudia spievali, sviece pod tmavou oblohou blikotali a vo mne to vyvolalo čosi neopísateľné. Nemohla som zastaviť slzy, bola som akoby v inej dimenzii. Náhodou sme sa opäť stretli s mníškou. Chytila ma za ruku, objala a utrela mi slzy. Bolo to naozaj emotívne. Neviem, čo sa tam vtedy so mnou stalo. Viem len, že o pár dní som doma pri veštení zlyhala. Nemohla som sa sústrediť, všetko sa mi v hlave miešalo. Po viacerých pokusoch som to vzdala, našla si prácu a som šťastná.

Koza Cave Hotel

Jaskynný hotel či mrakodrap ako čistička vzduchu... Kam by ste radšej zavítali?

Populárne články
Každoročne slávený festival sa začína v druhú sobotu pred Popolcovou stredou. Spája v sebe pozostatky pôvodných náboženských praktík s importovanými kresťanskými prvkami.

Obeta matke Zemi: Diabolský festival v Argentíne aj ako božstvo hýrenia či nemravnosti

Herečka Zuzana Skopálová.

Zmena profesie? Žiaden problém! Neuveríte, čím sa živí herečka ZUZANA SKOPÁLOVÁ

Nevystavte sa zbytočne pneumokokovej nákaze, 
dá sa pred ňou ochrániť.

Postrach seniorov: Viete, ako sa ochránite pred pneumokokmi?

Marta Kubišová

Brat speváčky MARTY KUBIŠOVEJ zomrel pred dvomi rokmi. Prečo sa s ním doteraz nerozlúčila?

Boris Valábik

Tajná svadba: BORIS VALÁBIK je v chomúte. TAKTO vyzeral jeho veľký deň

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia