Vzhľad môže klamať. To platí najmä pre túto dospelú slečnu, ktorá rada nosí make-up, no kto ju vidí, len nechápavo krúti hlavou. Shauna Rae totiž vyzerá ako 8-ročné dievčatko.

Ako píše TheSun, v skutočnosti 22-ročná žena musí žiť s ojedinelou diagnózou, kvôli ktorej sa nechce vzdať vymožeností dospelého človeka. Svoje útrapy sa spolu s mamou rozhodla zdieľať v šou televízie TLC. "Shauna sa rada oblieka ako ktorákoľvek iná 22-ročná žena. Ale ideme spolu von a dostávame pohľady ako 'Och, wau! Čo to dieťa robí?'" spomína v upútavke mama. Tá neraz musí čeliť nechápavým pohľadom ľudí typu 'Ako si mohla dovoliť svojmu dieťaťu takto sa obliecť?'

Shauna trpí vzácnou poruchou mozgu. Kvôli odsudzujúcim pohľadom neznámych okoloidúcich cíti značný podiel viny. "Potom mi mama musí vysvetliť, že som dosť stará na to, aby som sa mohla rozhodovať sama, a oni jej neveria," hovorí mladá žena s výzorom dievčatka. "Nazývajú ju klamárkou. Takže to nie je zábava. Cítim sa hrozne kvôli svojej mame, pretože nemusím riešiť spätnú reakciu." Aj keď pochopila, prečo ľudia nakladajú jej mame a nie jej, predsa len by uvítala, keby prišli za ňou a mamu z toho vynechali. 

To je však len jeden z mnohých problémov. S ďalšími sa stretáva v oblasti lásky. Aj keď sa snažila randiť, jej vzhľad zlákal skôr nevhodné typy mužov. "Som slobodná. Som nízka, nechajte ma na pokoji. Priťahujem hlupákov, čudákov a idiotov," vyhlásila Shauna počas upútavky k dokumentárnej šou.

VIAC FOTIEK SHAUNY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia