Ľudia sú z neho v šoku. Synček 31-ročnej mamičky má síce len 11 mesiacov, no už teraz nosí oblečenie pre deti vo veku 3 rokov!

Alexa Priego porodila "malého" Kasona pred 11 mesiacmi, ale ľudia si vždy myslia, že je starší, keďže jeho rozmery sú nadpriemerné. Chlapček sa narodil s normálnou hmotnosťou 3,57 kg. Po dvoch mesiacoch dojčenia však rýchlo nabral na objeme a... stále rástol. Alexa, mama troch detí z Manhattanu v New Yorku, povedala, že jej syn už nosí oblečenie určené pre trojročné deti a že ľudia, ohromení jeho veľkosťou, ju často na ulici zastavujú.

"Je to najťažšie dieťa na celom svete," skonštatovala pre Mirror mamička, ktorá pracuje v nemocnici. "Je veľmi vysoký a zavalitý. Keď ho ľudia vidia, pýtajú sa na jeho vek, a sú šokovaní, keď poviem 11 mesiacov," hovorí Alexa, ktorá je tiež mamou 10-ročného Owena a štvorročnej Gracie. Tá podľa mladej mamičky bola presne taká istá. "Myslím, že jednoducho robím veľké deti!"

Lekári jej, samozrejme, vysvetlili, prečo jej deti vybočujú z tabuliek. Podľa odborníkov produkuje nadmerné množstvo mlieka, čo mohlo prispieť k obrovským rozmerom Kasona. Po niekoľkých mesiacoch dojčenia prešiel na umelé mlieko a Alexa ho nedávno od dojčenia odstavila úplne. Napriek tomu, čo si ľudia môžu myslieť, však tvrdí, že Kason je úplne zdravé dieťa. "Plazí sa a keď sa drží za bok pohovky, dokáže aj chodiť. Snaží sa na všetkom stáť. Je to veľmi aktívny chlapec a na svoju veľkosť veľmi rýchly," dodala trojnásobná mamička.

FOTO OBROVSKÉHO CHLAPČEKA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia