Manželom, ktorí toto leto očakávali svoje štvrté a posledné dieťa, život pripravil nevídané prekvapenie.

Na ceste totiž nebolo jedno bábätko, ale hneď niekoľko! "Mysleli sme si, že sa pozeráme na dva rôzne pohľady toho istého dieťaťa a potom možno štyri, ale ultrazvuková technička bola celá nadšená a počítala 'jeden, dva, tri, počkajte, nie, nie, počkajte, sú tam štyri'," povedala pre Good Morning America 39-ročná mamička Gaby Hagler z Texasu a dodala, že táto správa ju "uplne šokovala". Vtedy bola v 12. týždni a spolu s manželom Patrickom (50) ani len omylom nerátali s tým, že namiesto štyroch detí budú mať dokopy sedem.

"Povedali sme si: ´Štyri? Štyri čo? Štyri končatiny? Akože čo to počítame? A ona na to: No, pozrite, pozrite sa tam hore. Čo vidíte? A boli tam štyri rôzne deti, ktoré robili úplne iné veci. Takže v tej chvíli bolo úplne jasné, že to nie je viacero pohľadov na to isté dieťa," pokračuje Gaby. Dvojica sa zosobášila v roku 2018 a podľa stanice CBS KHOU má z predchádzajúcich vzťahov 12-ročného Paxtona a 13-ročnú Kalleigh. Krátko nato pár privítal svoje prvé spoločné dieťa, Sammyho, ktorý má takmer 3 roky.

Gaby a Patrick sa rozhodli pokúsiť o ďalšie dieťa, tehotenstvo sa však skončilo potratom, uviedol pár pre KHOU. Napriek neúspechu tomu dali ešte jednu šancu. "Rozhodli sme sa, že sa pokúsime ešte o jedno," spomína Patrick pre spravodajskú stanicu. "Budeme kompletní ešte s jedným, so štvrtým." Po potrate použili lieky na plodnosť a Gaby opäť otehotnela. Potom prišlo ich prekvapenie na 12-týždňovej kontrole. Štvorčatá Adam, Bennett, Coby a Dane sa narodili 22. júna v 34. týždni. "Úplne to rozmetalo celý finančný plán, ale dá sa to zvládnuť. Len je to zo začiatku trochu skľučujúce," povedala pre stanicu KHOU Gaby s tým, že traja starší súrodenci sa s novými bábätkami rýchlo zžili.

FOTO RODINKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia