Kedysi miloval pivo, čipsy a akcie do neskorých nočných hodín. Vyše 100 kíl vážiaci muž si však vstúpil do svedomia a dnes vyzerá ako z katalógu.

Keď sa Matt Izzo postavil na váhu, vedel, že musí niečo zmeniť. S pomocou svojej priateľky, ktorá sa tiež pustila do cvičenia, začal 40-ročný muž chodiť na krátke prechádzky, potom si dal za úlohu zabehnúť míľu (1,6 km) a každý týždeň sa posúvať ďalej. Čoskoro začal chudnúť a za deväť mesiacov zhodil viac ako 29 kíl. Odkedy je vo forme, sa tento Floriďan zúčastnil už na 12 triatlonových pretekoch. "Začínal som s takmer 107 kg," cituje Matta Needtoknow.online. "Dlho som sa však vyhýbal váhe, takže som mohol vážiť ešte viac. Trvalo mi asi deväť mesiacov, kým som schudol, pričom najmenej som mal 72,5 kg."

To si, samozrejme, vyžadovalo aj zmenu jedálnička. "Mal som rád pivo, ktoré má veľa kalórií. Ale aj myšlienka na návštevu baru sa mi zdala ako niečo, čo mi bráni zmeniť moje návyky," hovorí Matt. "Napríklad som v baroch popíjal pivo a popritom vyjedal zemiakové čipsy alebo krídelká. Jednoducho som vedel, že ak sa chcem skutočne dostať do formy, musím z tohto prostredia vypadnúť." Postupne prekonal aj strach z posilňovne a začal dvíhať činky. Veľkou oporou mu bola a aj je priateľka Courtney, ktorá sama schudla už 45 kg. Matt však nielenže zoštíhlel, ale celkovo zmenil svoj život. Okrem iného sa dal na triatlon. Za posledné dva roky sa mu podarilo zúčastniť sa na tucte pretekov, vrátane Iron Mana. A to ešte pred 6 rokmi sedel len na gauči...

POZRITE, AKO MATT VYZERÁ TERAZ! NESKUTOČNÁ ZMENA...
Diskusia