Žene lekári povedali, že nikdy nebude mať deti. Osud však rozhodol inak a teraz ich má viac než ktorákoľvek iná mama.

Satu Nordling Gonzalez, 36-ročná Švédka, strávila posledných 15 rokov svojho života tehotenstvom, pričom len nedávno porodila svoje najmladšie dieťa. "Dieťatko č. 11 prišlo na svet včera 11. 11. o 12:55 , všetko prebehlo v poriadku a darí sa mu naozaj dobre. Všetko to nasávam a som tak zamilovaná do tohto chlapčeka. Je dokonalý," oznámila Satu na Instagrame. Mamička zatiaľ meno nového prírastku neprezradila.

Satu, ktorá je mamou v domácnosti, mala údajne 21 rokov, keď prvýkrát otehotnela so svojím terajším manželom Andresom z Uruguaja. Tehotenstvo sa však skončilo tragicky, keď potratila. Ako informuje The Sun, Satu zostala na maternici jazva a opätovné otehotnenie sa ukázalo ako ťažké. Kvôli stresu sa potom ovulácia u sympatickej Švédky úplne zastavila. O dva a pol roka neskôr po tom, čo si myslela, že už nikdy nebude mamou, opäť otehotnela a v roku 2008 sa im narodilo prvé dieťa Nicole. Teraz majú rodičia Satu a Andres, ktorý pracuje v stavebníctve, šesť dievčat a päť chlapcov - 14-ročnú Nicole, 13-ročnú Vanessu, 12-ročné dvojčatá Jonathana a Danila, 9-ročnú Oliviu, 8-ročného Kevina, 7-ročnú Celinu, 4-ročnú Isabelle, 2-ročnú Melaniu, ročného Benjamina a novorodeného chlapčeka.

Najstaršia dcéra oslávila v máji 14 rokov.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeMlzvpDs5b/

Deň tejto zaneprázdnenej mamičky sa začína približne o 6.30 ráno, keď vymieňa plienky, pripravuje raňajky a staršie deti do školy. Podľa BabyNews Satu okolo polnoci padá do postele a spoločný čas s manželom je až vtedy, keď sú všetky deti o 20:00 v posteli. "Byť matkou je obrovská práca a obeta. Niekedy ma pocit únavy premôže ešte skôr, ako sa naraňajkujem. Úsmevy a láska detí sú však najlepšou odmenou za moju starostlivosť o ne," prezradila Satu a dodala: "Moje telo sa po tehotenstvách vždy rýchlo zotavilo. S deťmi som aktívna a veľa sa kvôli nim hýbem."

FOTO POČETNEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia