Roztomilý 16-mesačný chlapček je jedným z iba 100 známych prípadov extrémne zriedkavého syndrómu, ktorý sa odrazil na jeho vlasoch.

Keď sa 16-mesačný Locklan Samples narodil, mal uhľovo čierne vlasy, farebne veľmi podobné jeho mamine Katelyn. V 6 mesiacoch však tmavé vlasy nahradilo čosi, čo Katelyn a jej manžel Caleb láskyplne nazývajú „broskyňový chlp“. V 9 mesiacoch boli chlapčekove vlasy belavo blonďavé a super jemné. Farba sa zhodovala s vlasmi jeho 3-ročného brata Shepa, v kvalite však mali od seba poriadne ďaleko.

POZRITE SA, AKO VYZERAJÚ CHLAPČEKOVE VLÁSKY...

"Ľudia si to určite všimli," hovorí so smiechom 33-ročná Katelyn z Roswellu v štáte Georgia. Vtedy dostala na Instagram správu od neznámeho človeka, ktorý sa jej spýtal, či Lockovi náhodou nediagnostikovali „syndróm nerozčesateľných vlasov“. "Povedala som si, bože, čo to je? Je niečo s mojím dieťaťom?" spomína pre People Katelyn, ktorá ihneď zavolala ich pediatrovi.

Ten však o syndróme nikdy nepočul, a tak ju nasmeroval k špecialistke do neďalekej nemocnice. "Boli sme za ňou a povedala, že to videla len raz za 19 rokov," spomína Katelyn. Odborníčka mala pochybnosti, či ide o tento syndróm, no detailný rozbor Lockových vlasov tomu dal za pravdu.

Pozrite si na ďalšej strane video, ako sa chlapčekovi menili vlásky!

Diskusia