Začudované pohľady ľudí sa stali ich dennodennou súčasťou. Manželský pár, ktorý si musel zvyknúť, že sa za nimi každý obzerá, prehovoril o svojom trápení.

Jesika (30) z Arizony v USA meria 170 cm a vďaka svojej vyššej postave berie veci z regálov pre svojho 31-ročného manžela Huntera. Pár sa zoznámil v roku 2020 a napriek tomu, že Jesika bola spočiatku "trochu šokovaná" z ich výškového rozdielu, za pár dní v tom bola až po uši. Keďže je oveľa vyššia, s radosťou vtipkuje, že keď Hunter, ktorý je osobný tréner, šoféruje auto, musí "posunúť sedadlo dozadu". Hoci sú spolu šťastní, často sú terčom zlomyseľných poznámok.

"Stáva sa mi, že sa ma priatelia a iní ľudia pýtajú, prečo som s niekým, kto je odo mňa oveľa nižší," povedala Jesika pre NeedToKnow.online. "V komentároch sa ma pýtali, či je to môj syn alebo 'či nepotrebujem skutočného muža'". Napriek krutosti, s ktorou sa stretávajú na sociálnych sieťach, všetkým neprajníkom odkazujú: "Sme šťastní a to je všetko, na čom záleží."

Prvé stretnutie s Hunterom, ktorý meria 155 cm, bol pre Jesiku šok, ale keďže vedela, že je oveľa nižší, neprekážalo jej to. Po tom, ako si vo februári 2022 povedali áno, sa svoj manželský život rozhodli zdieľať na TikToku, kde majú viac ako 58 000 sledovateľov. Obidvaja zhodne dúfajú, že odstránia stigmu, ktorá sa často spája so vzťahom, kde sú ľudia rozdielnej výšky.

FOTO NEVŠEDNÉHO PÁRU NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia