Rodinné kresbičky našich detí môžu byť roztomilé, ale, úprimne, nikdy nás nevykreslia v tom najlichotivejšom svetle. Mamičke Wendy jedno takéto dielko obrátilo život naruby.

V roku 2019 si Wendy Candlish (40) z austrálskej Canberry prišla do školy vyzdvihnúť svojho najstaršieho syna, keď si na okne všimla nejaké nové triedne kresby. Štvornásobná mama v rozhovore pre News.com.au priznala: "Nemusela som sa pýtať, ktorý je môjho syna – vedela som to. Bola to poriadna facka a budíček, ktorý som potrebovala." Wendyn syn popri panáčikovi s „obrovským bruchom“ napísal: „Byť tučný je v poriadku.“

Wendy si už ako tínedžerka zaumienila, že sa bude vyhýbať sacharidom a tukom, kde sa len dá. To sa jej však ani zďaleka nedarilo, a tak skĺzla do fáz intenzívne prejedania sa, neskôr dokonca aj pitia. "Razila som teóriu ´všetko alebo nič´ a nikdy som neuvažovala o tom, že to, čo robím, má vplyv na moje zdravie." V prejedaní pokračovala Wendy, aj keď bola tehotná so svojimi štyrmi deťmi, „doslova jedla za dvoch“. V čase, keď čakala svoje najmladšie, mamička priznáva, že ľudia ani nemohli povedať, že je tehotná. A tak po tom, čo videla kresbu svojho syna, rozhodla sa, že je čas prehodnotiť svoj životný štýl. Pred tromi rokmi si najala osobného trénera a pravidelne chodila na hodiny fitness do miestnej telocvične.

Koncom roka 2019 si Wendy všimla na svojom tele taký rozdiel, že sa prihlásila na prehliadku WBFF (World Beauty Fitness & Fashion) v Sydney. Na pomoc si prizvala športovú výživovú poradkyňu a teraz bez problémov vešia na Instagram fotky v bikinách. Čo je však najdôležitejšie, pre Wendy to nie je len o chudnutí, ale hlavne chce byť lepším vzorom pre svoje deti. "Rozhodnutie vystúpiť na pódium vo mne prebudilo vášeň, o ktorej som nikdy nevedela, že existuje, tú istú vášeň, ktorú dávam tomu, aby som bola tou najlepšou mamou svojim štyrom deťom," uzavrela.

VIAC FOTIEK WENDY PRED PREMENOU A TERAZ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia