Mamička dvoch detí, ktorá denne vypila až dva litre sladkých nealkoholických nápojov, schudla po operácii žalúdka 50 kg. Jej premena je neuveriteľná!

Katie Gourlay z južného Gippslandu v Austrálii sa rozhodla pre zdravší životný štýl po tom, ako začiatkom marca 2021 dosiahla svoju najvyššiu váhu - 104 kg. Katie v minulosti vyskúšala nespočetné množstvo diét, preto sa nakoniec rozhodla podstúpiť operáciu. Po tom, čo obmedzila sacharidy, zbavila sa závislosti na sladkých nápojoch a dostala pod kontrolu emočné stravovanie sa Katie za rok dostala z veľkosti 24 na veľkosť 8 a teraz váži 54 kg, píše DailyMail.

Katie, ktorá je mamou 11-ročného Rileyho a 17-ročného Xaviera, priznala, že bola "závislá" od nápojov s vysokým obsahom cukru a odkedy ich zo svojho jedálnička vyradila, cíti sa lepšie ako kedykoľvek predtým. "Denne som ich vypila 1,5 až 2 litre. Neviem si predstaviť, čo by to spravilo s mojím žalúdkom, keby som v tom pokračovala," priznáva teraz už štíhla blondínka. Katie patrila k tým ženám, ktoré jedli, keď sa nudili, keď boli šťastné či smutné. Jednoducho pri každej emócii.

"Doslova celý deň som sa ládovala čipsami, čokoládou, koláčikmi, čímkoľvek, čo mi prišlo pod ruku. Na večeru som si dala veľa cestovín, jedli sme ich štyrikrát v týždni. Moje porcie boli rovnako veľké ako manželove a ešte som si dala dupľu," hovorí otvorene mamička. Teraz si už cestoviny či chlieb nedá častejšie ako raz za dva týždne či raz za mesiac. "Stále som emocionálny jedák, ale už si len vyberám, čo budem jesť."

Predtým, ako sa Katie vydala na cestu chudnutia, sa často cítila trápne a vyhýbala sa spoločenským udalostiam. "Nechcela som ani vyjsť von, nechcela som ísť na narodeniny alebo na podujatia, dokonca ani na večeru s rodinou alebo priateľmi. Nechcela som, aby sa na mňa ľudia pozerali. Necítila som sa dobre, nemala som sa rada, a tak som si myslela, že nikto iný ma nebude mať rád, keď sa nebudem mať rada ja." Všetko sa zmenilo až operáciou žalúdka. "Ak by som sa nevydala touto cestou, moja budúcnosť by sa spájala so zdravotnými problémami alebo skorým úmrtím. Keď teraz vidím fotografie pred a po, som šokovaná, no zároveň hrdá na seba," zakončila Katie.

OHROMUJÚCA PREMENA! PO SCHUDNUTÍ JE Z KATIE ÚPLNE INÁ ŽENA, FOTO V GALÉRII
Diskusia