Najpočetnejšia britská rodina ani zďaleka nepovedala posledné slovo! Tentoraz sladkú novinku neohlásili rodičia 22 detí, ale jedna z ich dcér.

Iba 20-ročná Millie je siedma najstaršia z celkovo 22 súrodencov a už sama je mamou. O ďalšom svojom tehotenstve dala vedieť na sociálnej sieti. Na fotke v deň plánovaného termínu pôrodu drží v jednej ruke mobil a v druhej svoju prvorodenú dcérku Opheliu, ku ktorej sa každým dňom pridá malý braček. Presne deviate vnúča v poradí si očividne dáva načas. "Šťastný deň pôrodu, mladý muž. Ophelia je už teraz svojím bračekom posadnutá," napísala k fotke čoskoro dvojnásobná mamička.

Chloe Radford, ktorá je tiež tehotná, rýchlo zablahoželala svojej mladšej sestre a povedala: "Nemôžeme sa dočkať, až sa s ním stretneme. ´O´ bude tá najlepšia veľká sestra." Ku gratulantom sa prostredníctvom svojho oficiálneho instagramového účtu pridali aj rodičia. "Nenechaj nás príliš dlho čakať, chlapček," odkázala vnúčatku č. 9 babka s dedkom.

Sue a Noel Radfordovci sú rodičmi najväčšej britskej rodiny s neuveriteľnými 22 deťmi - Chrisa (32), Sophie (27), Chloe (26), Jacka (24), Daniela (22), Lukea (21), Millie (20), Katie (19), Jamesa (18), Ellie (16), Aimee (15), Josha (14), Maxa (12), Tillie (11), Oscara (10), Caspera (9), Hallie (6), Phoebe (5), Archie (4), Bonnie (3) a Heidie (1). Rodina nie je na podpore, 24 ľudí živí hlavne Noelova pekáreň, ktorú založil v roku 1999. Rodina z Lancashire tiež vystupuje v televíznej relácii, ktorá mapuje ich životy.

POZRITE SI FOTKY NAJPOČETNEJŠEJ BRITSKEJ RODINY
Diskusia