Ak ste si mysleli, že váš život je hektický, potom sa pozrite na túto ženu, ktorá má neuveriteľných 22 detí, z toho 21 vo veku do dvoch rokov.

Kristina Ozturk má len 24 rokov, no napriek svojmu mladému veku je mamou obrovského množstva detí, ktoré má s manželom Galipom, píše LadBible. Ako už asi tušíte, 21 z nich sa narodilo prostredníctvom náhradného materstva, pričom manželia od marca do júla minulého roka vyplatili náhradným matkám neuveriteľných 195 000 dolárov (177 000 eur).

Príbeh o superveľkej rodine, ktorá žije v Gruzínsku, sa nedávno stal virálnym na Twitteri, kde sa ľudia snažili pochopiť myšlienku toľkých detí. "Ako človek, ktorý pracoval v škôlke, hovorím - byť v blízkosti toľkých detí je mimoriadne stresujúce a vyčerpávajúce a neviem si predstaviť, prečo by to niekto robil pre zábavu," znie jeden z komentárov. "Myslela som si, že moja babička s 15 deťmi (rozdiel medzi najstarším a najmladším je 21 rokov) je šialená. Ale toto..." znie ďalší.

Deti žijú s Kristinou, Galipom, ako aj jej šesťročnou dcérou Victoriou z predchádzajúceho vzťahu a jedným z Galipových deviatich detí - počet detí pod strechou sa tak zvýšil na 23. Manželom pomáha tím 16 opatrovateliek, ale Kristina hovorí, že napriek tejto pomoci je veľmi praktickou mamou. V rozhovore pre denník Sun minulý rok povedala: "Som stále s deťmi a robím všetky veci,  ktoré mamy bežne robia. Jediný rozdiel je v počte detí. Každý deň je iný, od plánovania rozvrhu zamestnancov až po nákupy pre rodinu. Môžem vám povedať jednu vec - moje dni nie sú nikdy nudné."

Mamička, ktorá pochádza z Ruska, hovorí, že ona a jej manžel "vždy snívali" o veľkej rodine, a že klinika náhradného materstva, ktorú využívajú, je "ohromená". Kristina používa na dokumentovanie ich života Instagram, kde ju sleduje viac ako 200 000 fanúšikov. A hoci už teraz má rodinu s veľkým počtom detí, nevylúčila, že ďalšie prídu prirodzenou cestou. "Plánujem tehotenstvo, ale nie hneď, pretože zatiaľ potrebujem byť svojim deťom nablízku. Je ťažké byť mamou 21 detí, keď ste tehotná," uvedomuje si Kristina a dodáva, že v blízkej budúcnosti neplánujú ďalšie náhradné deti.

VIAC FOTO MNOHOPOČETNEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia