Netradičný pár bol nútený obhájiť svoj vzťah po tom, čo ich ľudia začali podozrievať, že ide o podvod.

Človek by si myslel, že do roku 2023 sa svet naučí, že láska má všetky tvary a veľkosti. Žiaľ, nie... V prípade Sienny Keera a Georgea Keywooda, ktorí sa zoznámili prostredníctvom Instagramu, ľudia nedokážu prehltnúť, ako veľmi sú veľkostne rozdielni. Sienna už od mladosti vedela, že jej preferencie v oblasti chlapov sú iné ako u niektorých jej kamarátok.

"Všetky moje kamarátky boli na chlapov z posilňovne s tehličkami na bruchu, ja som vždy uprednostňovala väčších chlapov," vysvetľuje pre LadBible. Po chvíli chatovania dala Sienna Georgeovi najavo, že k nemu niečo cíti, a potom sa do seba zamilovali a vzali. Hoci priznávajú diametrálne rozdiely medzi svojimi telesnými proporciami, ľudia na internete sa nevedia zmieriť s tým, že sú zamilovaní. A to aj napriek tomu, že už majú spoločného syna. "Ľudia ma nazývajú 'zlatokopkou' a hovoria, že George by mal myslieť na svoje zdravie," povedala Sienna. "Chceme prelomiť stigmu okolo rôznych veľkostí v pároch a že sa nemusíte meniť, aby ste našli lásku alebo boli šťastní," dodala.

Kráske z austrálskeho Sydney sa dokonca vyhrážali smrťou a ohlasy sa len zvýšili, keď sa s Georgeom začali živiť zdieľaním podrobností zo svojho života. "Nevnímam sa, že som iný ako človek normálnej veľkosti. Keby som nebol tučný, tak by sa na mňa dvakrát nepozerali. Ľudia ma odsudzujú, pretože som väčší, no muži, ktorým sa páčia oblejšie ženy, takú nenávisť necítia," hovorí George. "Ľudia nemôžu zniesť to, že tučný muž má atraktívnu ženu. Láme mi srdce, že ľudia na internete útočia na iných len preto, že sú iní." Pár v roku 2019 privítal syna Olivera a vlani si povedal áno.

FOTO MANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia