Slobodná mamička sa v roku 2019 dozvedela, že čaká dvojičky. To ale ešte netušila, čo sa stane o dva roky neskôr.

Stále iba 22-ročná Kaitlin Brooks si spomína, ako bola nadšená, keď sa v marci 2019 dozvedela, že čaká dvojičky. Po prvých narodeninách svojich synov - Denvera a Daytona - zistila, že hoci užívala antikoncepciu, opäť otehotnela a narodia sa jej ďalšie dvojičky - Pierce a Piper. "Do svojich 21 rokov som mala dva páry dvojčiat. Prvú "sadu" v 19 rokoch a druhú v 21 rokoch," povedala Kaitlin z Arkansasu pre Kennedy News s tým, že počas ovulácie uvoľňuje dve vajíčka namiesto jedného. "Môj lekár mi povedal, že vždy, keď otehotniem, budú to dvojčatá, pretože zakaždým vypustím dve vajíčka."

Ako píše New York Post, mladá mama štyroch detí sa pohráva s myšlienkou, že si jedného dňa podviaže vaječníky, keďže antikoncepcia sa u nej ukázala ako nedostatočná. Dovtedy sa chce stať náhradnou matkou pre ženy, ktoré nemôžu mať vlastné deti. Dvojičky, ako povedala, má v rodine - sestry jej prababky mali dvojčatá a trojčatá -, aj tak ju ale "šokovalo", keď zistila, že tiež bude mať dvojčatá. Svoje "zázračné" deti síce priviedla na svet prirodzene, avšak nie bez problémov. Pri pôrode "divokého" Denvera a "plachého" Daytona Kaitlin trpela popôrodnou preeklampsiou a po pôrode bola týždeň hospitalizovaná v nemocnici.

"Ľudia sú veľmi šokovaní, keď im poviem, že mám dve dvojičky," povedala sympatická brunetka narážajúc na svoj vek. Hoci si teraz ešte neplánuje nechať podviazať vajíčka, uvažuje o tom, že sa stane náhradnou matkou, pretože "je veľa mamičiek, ktoré nemôžu donosiť vlastné dieťa". Ďalšie vlastné ratolesti už ale neplánuje. "Som spokojná so štyrmi, ktoré mám teraz," uzavrela Kaitlin.

FOTO KAITLIN S JEJ DROBCAMI NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia