Po prekročení tridsiatky prestala čakať na pána pravého a veci zobrala do vlastných rúk.

Teraz 37-ročná Brittany Allyn, ktorá žije medzi Londýnom a New Yorkom, odletela v septembri 2022 do britskej metropoly, aby si zmrazila vajíčka, a potom si rezervovala cestu svojich snov do južného Francúzska a Benátok. Influencerka, ktorá má viac ako 150 000 sledovateľov, teraz využíva sociálne médiá na to, aby sa podelila o svoje skúsenosti a povzbudila viac žien, aby prestali odkladať svoje sny pri čakaní na "toho pravého".

"Raz som počula citát, že ak sa v päťdesiatke vydáte za svoju životnú lásku, môžete s ňou byť 30 rokov. Môj najdlhší vzťah trval asi päť rokov a pripadalo mi to ako večnosť, takže 30 rokov byť s láskou svojho života ma napĺňa šťastím, ale neponáhľam sa," cituje Brittany NeedToKnow.online. Krásna Američanka svoj pozitívny pohľad na život pripisuje rodičom, ktorí ju vždy podporovali v tom, čo chcela ona a nie, čo by sa patrilo. Napriek ich snahe si to Brittany osvojila až neskôr. "Moje 20-ročné ja bolo úplne iné, chcela som byť mamou v domácnosti. Bola som zamilovaná do chlapca, ktorého som poznala zo strednej školy, a myslela som si, že 'budeme žiť v tom istom meste, vezmeme sa a budeme mať deti do 27 alebo 30 rokov' a popri tom budem mať nejaké svoje projekty," spomína kráska. Keď sa v 25 rokoch rozišli, jej život nabral úplne iný smer.

Prestala čakať na pána božského, s ktorým by sa vydala na medové týždne, a vycestovala sama. Takisto si chce dať v Británii zmraziť vajíčka. "Zmrazenie vajíčok v Amerike je šialene drahé a zvyčajne ho hradia len naozaj veľké technologické spoločnosti alebo veľké korporácie, inak to môže byť okolo 18 000 dolárov, čo som si nemohla dovoliť," hovorí otvorene rodáčka zo Seattlu vo Washingtone. Po prvom neúspešnom pokuse chce ísť do toho zase na jar. Hoci je Brittany spokojná s cestou, ktorú si zvolila, vie, že to nie je univerzálny prístup, a povzbudzuje ženy, aby objavili, čo im vyhovuje. "Teraz, keď mám 37 rokov, som videla veľa žien, ktoré sa vydali rôznymi cestami, a jedna nie je lepšia ako druhá. Nie ste automaticky šťastná, ak ste vydatá, nie ste automaticky šťastná, ak ste matka. Jeden život nie je lepší ako druhý, myslím, že si len musíte uvedomiť, že váš život je jedinečný a musíte to akceptovať," zakončila.

AKO VYZERÁ BRITTANY, SA POZRITE V GALÉRII
Diskusia