Mladá dievčina minula 70 000 dolárov (66-tisíc eur) na drastickú zmenu vzhľadu, jej rodina s ňou už nechce mať nič spoločné.

Jessica (21), narodená v Nemecku, ktorá vystupuje pod menom Jessy Bunny, si v priebehu niekoľkých rokov dala už trikrát zväčšiť prsia. V súčasnosti má veľkosť košíčkov 75N, čo je jedenásťnásobok veľkosti košíčkov D. Tvrdí, že v priebehu rokov minula na operácie približne 73 000 dolárov (69 000 eur), pričom si dala upraviť aj nos, pery a zadok. Modelka pre rakúske noviny Heute uviedla, že si vie predstaviť "ešte niekoľko operácií", ale jej premena sa nestretla s priaznivým ohlasom u členov jej rodiny, ktorí podľa jej slov blokujú telefonáty a ignorujú jej textové správy.

"Je to veľmi smutné, pretože by som rada bola v kontakte, najmä s bratom a starými rodičmi. Len nechápem, prečo sa tak správajú len preto, že som zmenila svoj fyzický vzhľad," povedala. Jessica bola nedávno na zväčšení pier, lebo, ako hovorí, "mať najväčšie silikónové prsia v Rakúsku mi jednoducho nestačí. Chcem mať aj najobjemnejšie pery v celej krajine." Dovtedy nenápadné dievča začalo so svojou premenou krátko po odchode z domu vo veku 17 rokov a prvé zväčšenie pŕs si zaplatilo z peňazí, ktoré jej rodičia dali na autoškolu. Spomína si, že ako tínedžerka predstierala, že je "cool", ale v skutočnosti "taká nikdy nebola".

"Mal som krátke tmavé vlasy, veľa piercingov a dredy. Ale to nebolo moje pravé ja," priznáva teraz Jessica. "Moji rodičia mali veľmi konzervatívne názory. Vždy, keď som si v lete obliekla sexi oblečenie, bolo to pre nich ako nočná mora. Podávali mi hodvábne šatky, aby mi zakryli dekolt." Jessy uviedla, že prvé zväčšenie pŕs jej dodalo "obrovské sebavedomie" a teraz chce svoje telo premeniť na "dokonalé telo bábiky Barbie". Hoci jej rodina to neschvaľuje, satisfakciou sú jej pravidelné pochvalné komentáre od mnohých z jej 85 000 sledovateľov na Instagrame.

MOHLA SA TAKTO DORIADIŤ?! POZRITE, AKO DIEVČINA VYZERÁ TERAZ...
Diskusia