Superfanúšik Britney Spears (40) riskuje trvalú slepotu tým, že si chce zmeniť farbu očí a mohol sa tak ešte viac podobať na svoj idol.

Bryan Ray už minul viac ako 100 000 libier (vyše 115-tisíc eur) na plastické operácie, jeho ďalšia misia však môže mať katastrofálne následky. Chce si totiž laserom zmeniť svoje prirodzene tmavé oči na orechový odtieň napriek tomu, že ho experti pred tým varovali. "Zaujímal som sa o trvalú zmenu farby očí a existuje operácia laserovým lúčom, ktorá tu v Amerike nie je, a môžete skončiť slepí a navždy stratiť zrak," povedal pre Daily Star imitátor Britney. "Budem na ňu musieť ísť do zámoria. Mal som priateľov, ktorí išli k tomuto lekárovi a mali neuveriteľné výsledky."

Britney Spears
Zdroj: TASR

Bryan, ktorý žije v Los Angeles, už podstúpil lifting očí, dve rinoplastiky, zväčšenie mäkkých tkanív a pier a nepohrdol ani lícnymi implantátmi. Operáciu laserom, ktorý odstraňuje pigment z časti dúhovky známej ako stróma, odborníci Bryanovi neodporúčajú. Mladík je posadnutý Britney Spears od čias, keď vyšla pesnička Oops!.... I Did It Again. Jeho cesta za tým, aby vyzeral ako americká superhviezda, sa začala, keď jeho mama zaplatila 25 000 dolárov (24,9-tisíc eur), aby si mohol dať urobiť fazety, ktoré by kopírovali jej úsmev. Následne na svoje 21. narodeniny dostal darček v podobe prvej plastiky nosa a odvtedy vráža vlastné peniaze na premenu svojho vzhľadu.

"Robím to od svojich 17 rokov a ešte som neskončil. Som nepretržité umelecké dielo," povedal nedávno pre Daily Star. "Som človek ako každý iný a usilujem sa o určitú úroveň krásy, ktorú čerpám od Britney Spears, a to sa nikdy nezmení, pretože môj obdiv k nej za posledné dve desaťročia len vzrástol."

CELÁ BRITNEY? FOTO MLADÍKA PREOPEROVANÉHO NA SPEVÁČKU NÁJDETE V GALĚRII...
Diskusia