Učarovala mu natoľko, že ju o ruku požiadal po 5 mesiacoch randenia. Hejteri však na mladej žene nenechali nitku suchú!

Dvadsaťosemročná Regina Miyare je za svojho manžela Josha (24) šťastne vydatá už tri roky, no stále ich dokáže zabolieť, keď ich ľudia počastujú negatívnymi komentármi. Ako píše DailyStar, Ginu zasiahli hlavne urážky, že manželstvo s jej sexi manželom musí byť falošné a on skrytý homosexuál.

Josh síce vedie aktívny životný štýl, ale, ako tvrdí, "absolútne miluje" plus-size postavu svojej úžasnej manželky. Napriek nenávistným komentárom sa manželia zhodujú, že vo svojom vzťahu sú šťastní. "Ľudia mi hovorili: 'Páni, som prekvapená, že ste spolu, keď je Josh taký aktívny a fit'," spomína mladá Američanka. "Ľudia nechápu, ako môžeš milovať niekoho, kto má väčšie rozmery. Hovoria, že naše manželstvo je falošné a že Josh je veľmi príťažlivý. Dokonca hovoria, že vyzerám ako muž, čo je smiešne, alebo si myslia, že Josh je tajný gay a predstiera, že ma má rád." Gina si už toho vypočula toľko, že, ako vraví, ju to už netrápi a ľudí s takýmito poznámkami je jej ľúto.

Dvojica sa zasnúbila po piatich mesiacoch randenia, opisujúc svoju lásku ako búrlivý románik. V auguste 2019 si povedali áno a posledné dva roky sa snažili o dieťa. Josh sa dokáže zasmiať nad komentármi, ktoré tvrdia, že musí byť gay a predstiera, že sa mu Gina páči. "Sami sa tomu smejeme," potvrdil mladík. "Čo je zraňujúce, sú domnienky." A Gina dodala: "Josh a ja spolu len trávime čas. Sme zamilovaní a istí sami sebou."

FOTO GINY S MANŽELOM NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia