Horoskop

VEĽKÝ HOROSKOP NA ROK 2021: Ktoré znamenia čaká úspech a ktoré neminú problémy?

redakcia
redakcia
9.1. 2021 20:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock
Horoskop

VEĽKÝ HOROSKOP NA ROK 2021: Ktoré znamenia čaká úspech a ktoré neminú problémy?

redakcia
redakcia
9.1. 2021 20:00
Diskusia ()
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock

Zistite, ktorá časť roka vám praje v láske, čo čaká vašu rodinu v jednotlivých mesiacoch, kedy máte šancu zbohatnúť či, naopak, zostať opatrní. Veštci vám pomôžu nájsť odpovede na ďalšie otázky z oblasti financií, zdravia i vzťahov.

BARAN (21. 3. – 19. 4.)

Bude vám svedčať uvážlivé konanie. Pozerajte sa na problémy aj očami iných ľudí, nielen tými svojimi. Váš pohľad by mohol byť skreslený. Hľadanie rovnováhy medzi tým, čo môžete, a tým, čo by ste chceli, bude náročné, ale zaujímavé. Otvoria sa pred vami nové možnosti, ktoré ste predtým nemali. Pri niektorých by ste však museli obetovať príliš veľa, a tak zostanú len v teoretickej rovine. Nevadí, aspoň budete mať na čo spomínať a hovoriť si – jaj, keby som vtedy urobil to a to...

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

Počas roka vás bude sprevádzať mierna nervozita. Niekedy to bude v prospech veci, ale inokedy vás to bude len brzdiť. Situácia bude občas nevyspytateľná a prognózy nemajú zmysel. Budete sa musieť riadiť viac inštinktom ako rozumom. Ešteže dokážete vždy nájsť nejakú cestu, aj keby nebola veľmi pohodlná. Dôležité je, že vás vždy priblíži k cieľu. Niekedy môžu emócie prekročiť určitú hranicu. Vtedy by ste si mali dať pauzu, poriadne sa vydýchať a znovu ísť do toho.

BLÍŽENCI (21. 5. – 20. 6.)

Máte toho veľa za sebou, ale aj pred sebou. Ak si myslíte, že budete môcť niekedy vypnúť na dlhší čas, tak sa mýlite. Vždy je nejaký termín, ktorý treba stihnúť, dáka príležitosť, ktorú treba využiť, voľajaká ambícia, ktorá nie je naplnená. Najskôr by ste museli presvedčiť seba, že je toho dosť, a to sa vám tak ľahko nepodarí. Vždy budete mať v hlave maják, ktorý vám výstražne zabliká, keby ste zásadne chceli zmeniť svoje zvyky. Pri takomto tempe však nezabúdajte na relax.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia