Dobré rady

Prekážajú mi veľké prsia

5.12. 2005 1:00
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Archív
Dobré rady

Prekážajú mi veľké prsia

5.12. 2005 1:00
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Archív

Na postave mi prekážajú veľké a ovisnuté prsia. Vyskúšala som rôzne cviky, ale nič nepomohlo. Dajú sa prsia operačným zákrokom zmenšiť? Eva (19)

GYNEKOLOGIČKA - MUDr. JANA ŠEDIVÁ
Ženská sexualita je pevne spätá s telesným vzhľadom a niektoré dámy sa domnievajú, že ak nevyzerajú skutočne dobre, nemôžu očakávať úspech u opačného pohlavia, a teda v sexuálnom živote. Najproblematickejšou časťou tela mnohých žien sú prsníky. Ak sú väčšie, zjavne sa stanú sexuálnym signálom a nepochybne upútajú pozornosť. Milá Evička, najjednoduchšie je riešiť váš problém voľbou správnej podprsenky a tiež vrchného ošatenia. Prsníky sa, žiaľ, trénovať nedajú, ale napínací sval pod nimi áno. Navštívte najbližšie fitnescentrum a po konzultácii s odborníkom si zvoľte najvhodnejšie cvičenie na spevnenie poprsia. Najkrajnejším riešením je operačná korekcia, teda zmenšovanie a tiež spevnenie prsníkov. Zmenšovaním sa zredukuje prsník o nadbytočné tkanivo a následne sa premiestni bradavka. Tá však môže po pôrode znemožniť dojčenie.

Spevnením – nadvihnutím prsníkov – sa ovisnuté tkanivo odstráni, ale jeho veľkosť môže ostať nezmenená. Tieto operácie majú aj svoje nevýhody. Môžu zapríčiniť nebezpečné komplikácie: infekcie, trombózy, prípadne zlyhanie celej procedúry. Pozornosť treba venovať životospráve. Dôležité je, aby ste mali stabilnú telesnú hmotnosť. Striedanie diét a tzv. jojo efekt spôsobujú opotrebovanie elastických vláken v prsníkovom tkanive a tie strácajú formu. Ak nie ste spokojná s prsníkmi, pokúste sa ešte prehodnotiť svoje pocity a postoj k sebe, dajme tomu, aj s pomocou profesionálneho poradcu psychológa. Nový prístup síce môže byť vhodnejší ako operácia, ale skúsenosti poukazujú na zvýšenie sexuálnej sebadôvery žien, ktoré absolvovali operačnú korekciu prsníkov.

Poslať emailom
Diskusia ()
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Ilustračné foto.Sponzorované

Pomôžme stovke bojovníkov postaviť sa osudu

Herečka Eva Longoria

Zúfalá manželka Eva Longoria: Kvôli práci ma nespoznáva vlastný syn!

V horách s chladnejšou zimou si obyvatelia stavajú tehlové domy.

Rozdeľuje ich pôvod, ale spája „Voňajúci pán“. Do mŕtvych investujú viac než do seba

Neprehliadnuteľný a nesmierne elegantný v Rostandovom Cyranovi z Bergeracu.

Nevídaný zážitok a úspech: Hercovi Štefanovi Bučkovi tlieskal Štrasburg, Paríž aj Berlín!

Ilustračné foto.Sponzorované

Pomôžme stovke bojovníkov postaviť sa osudu

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac
Diskusia