Dobré rady

Manžel chce skupinový sex

22.11. 2005 10:47
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Archív
Dobré rady

Manžel chce skupinový sex

22.11. 2005 10:47
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Archív

Máme dve dospievajúce deti. Manžel je o sedem rokov starší a od určitého času chce, aby som sa milovala spolu s niekoľkými mužmi.

Odmietla som to. Pre veľkú lásku k nemu ma raz presvedčil. Bolo to odporné a intímny život s ním mi prestal chutiť. Stále ma nahovára na skupinový sex. Prežila som depresiu a zdôverila som sa mladšiemu kolegovi. Je citlivý, romantický a rozumieme si vo všetkom. Manžel o tom vie. Myslím si, že už ho mám rada len z ľútosti, a s kolegom prežívam porozumenie a vzájomnú úctu. Začínam byť zo všetkého zmätená a zúfalá.
Mária (34)

PSYCHIATRIČKA - MUDr. ADRIANA BÁNOVSKÁ
Pri čítaní vášho manželského problému by boli pohoršení nielen moralisti, ale aj sexuálni voľnomyšlienkari. Váš manžel napriek tomu, že uzavrel už druhé manželstvo, vôbec nepochopil jeho význam ani poslanie manželky v ňom. Mal by jej vytvoriť také podmienky, aby mohla vychovávať deti a byť pre ne morálnym vzorom. Samozrejme, že by ju mal milovať, vážiť si ju a chrániť pred všetkým zlým. Váš manžel robí pravý opak. Spravil si z vás nástroj na ukájanie sexuálnych zvráteností, núti vás prepožičiavať sa pred jeho očami na rôzne sexuálne praktiky s inými mužmi. Vlastne tak dokazuje, že taká láska, aká by mala manželov spájať, je preňho neznámy pojem.

Neviem, z čoho pramení vaša „veľká láska k nemu“, keď ste boli ochotná v jej mene klesnúť tak hlboko. Nezdá sa vám tá cena privysoká a nenáležitá? Každý človek by mal mať vo všetkých oblastiach života hranice zodpovedajúce cene, na akú sa hodnotí a pod ktorú nesmie klesnúť! Preto musí vedieť povedať v rozhodnej chvíli nie. Uvedomte si, že ste v prvom rade matka dospievajúcich detí vo vnímavom a citlivom veku, ktoré si všímajú vaše správanie. Isto im chcete byť vzorom. Urobte teda všetko pre to, aby si vás vždy vážili a boli na vás hrdé.

Poslať emailom
Diskusia ()
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Ilustračné foto.Sponzorované

Pomôžme stovke bojovníkov postaviť sa osudu

Herečka Eva Longoria

Zúfalá manželka Eva Longoria: Kvôli práci ma nespoznáva vlastný syn!

V horách s chladnejšou zimou si obyvatelia stavajú tehlové domy.

Rozdeľuje ich pôvod, ale spája „Voňajúci pán“. Do mŕtvych investujú viac než do seba

Neprehliadnuteľný a nesmierne elegantný v Rostandovom Cyranovi z Bergeracu.

Nevídaný zážitok a úspech: Hercovi Štefanovi Bučkovi tlieskal Štrasburg, Paríž aj Berlín!

Ilustračné foto.Sponzorované

Pomôžme stovke bojovníkov postaviť sa osudu

Vedeli ste

Vo vode sa scvrkáva koža.

Zobraziť viac
Diskusia