Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neuveriteľný príbeh: Čo sa stalo lekárovi pri ceste za pacientom?

30.06.2011 (27/2011) Stalo sa to naozaj, alebo to bola len halucinácia? Isto však viem, že tá žena, ktorá sa vznášala ako anjel, ma v tú noc zachránila.
Neuveriteľný príbeh: Čo sa stalo lekárovi pri ceste za pacientom?
Postava s roztiahnutými rukami sa vznášala nad tŕstím.
Autor fotografie: Shutterstock

Bol som obvodný lekár v malom mestečku. S kolegom sme sa dohodli, že ja budem mať kopaničiarov, ako sa slangovo hovorilo všetkým, čo bývali na kopaniciach, lazoch či samotách. Páčilo sa mi to a postupne som vnikal do ich mentality. Dohodol som sa s nimi, že mi môžu telefonovať aj v noci, keby sa niečo súrne prihodilo. Cesty som poznal, dokonca aj rôzne skratky.

Raz v noci nám v byte zazvonil telefón. Sedemdesiatnik ujo Zázrivý má silné bolesti brucha, manželka mu dáva aj obklady, ale nepomáha to. Rýchle som si premietal jeho diagnózy, ale s bruchom nikdy nemal problémy. Upokojil som manželku, že hneď prídem. Rýchlo som sa obliekol, sadol som do auta a vyštartoval. Bola sychravá októbrová noc, jemne mrholilo a ja som premýšľal, ako sa čo najrýchlejšie k Mlynárom, tak sa volala tá osada, dostanem. Chýbal mi asi kilometer do cieľa, keď tu zrazu moja stará škodovka nie a nie ísť dopredu...

Čo sa lekárovi prihodilo počas nočnej cesty za pacientom? Dostal sa k nemu? Ako jeho príbeh pokračoval?


Dozviete sa to v najnovšom čísle časopisu ŽIVOT, ktorý je v predaji od stredy 29. júna.

940253:gallery:true:true:true


Stalo sa aj vám vám niečo, čo si nedokážete vysvetliť? Zjavuje sa vám niekto, kto zomrel? Dostali ste od neho znamenie? Pokúsil sa vás niekto prekliať? Máte svoj neuveriteľný príbeh?

Napíšte nám na [email protected]

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×