Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nový rok očami Felície Boronkayovej: Oslavujte s nami!

05.01.2011 (2/2011) „Ty si ešte stále v Živote?“ zvyknú sa ma pýtať ľudia, ktorých nestretávam denne.
Nový rok očami Felície Boronkayovej: Oslavujte s nami!
1 fotografia v galérii
Felícia Boronkayová
Autor fotografie: Život

Na túto otázku odpovedám vždy trochu podráždene: „A kde by som mala byť?“ Áno, viem, v živote nie je nič isté, nie som nenahraditeľná a fl uktuácia v niektorých oblastiach je naozaj vysoká, ale aj tak... Je to jediná istota, ktorú mám. V porovnaní s tým, čo vidím denne v televíznych novinách.

Keby som sa chcela toho roku napríklad vydať, väčšina astrológov mi povie – Nerob to! Jednotky sú vraj na oko magické, ale inak „vachrlaté“, pretože neprajú vzťahom. Výkyvy počasia v rôznych častiach sveta sú také veľké, že ísť na zimu za slnkom je vari ešte väčšie riziko než vydať sa. Nehovoriac o tom, že kedykoľvek môžem skysnúť na ktoromkoľvek letisku, ktoré trápia sneh, mráz, vtáky, voda, teroristi či iná „mimoriadka“. Uťahovanie opaskov našej „milej“ vlády mi takisto na radosti nepridáva. Do krčmy nechodím, „sviatočné“ televízne programy ma unudili na sto rokov dopredu.

Tak kam sa mám podieť? Do práce, pretože tá jediná má zmysel. Navyše pracujem v týždenníku, ktorý má toho roku šesťdesiat rokov. A hoci jednotky vzťahom neprajú, verím, že ten náš vydrží. Veď sme „manželmi“ už dobrých trinásť rokov. Ak nie viac. Na túto otázku odpovedám pre zmenu vždy rozpačito. Viem, že som nastúpila niekedy v auguste... A už je tu zase nový rok. Nech vám teda ubehne v zdraví, šťastí, spokojnosti a so Životom :-).

Oslavujte s nami!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×