Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná Jana Kirschner: Na dieťa sa obaja tešíme

11.10.2010 (41/2010) V práci nepoľavuje, skôr naopak. Speváčka Jana Kirschner (31) sa teší na šnúru koncertov. Všetko vraj zvláda bez problémov.
Tehotná Jana Kirschner: Na dieťa sa obaja tešíme
2 fotografie v galérii
S Eddiem Stevensom sa speváčka pozná len rok.
Autor fotografie: Ivan Pastor

Keďže jej tehotenstvo prebieha bez problémov, vystupovania na verejnosti sa nezrieka. Nedávno si prebrala ocenenie od organizácie SOZA za najhranejšiu skladbu roka Pokoj v duši. Do reči jej počas galavečera veľmi nebolo, napokon nám však prezradila, že na rodičovstvo sa ona aj jej priateľ veľmi tešia.

Obrovská zmena

„Môžem vám potvrdiť len to, čo som už povedala, a to, že skutočne čakám dieťa, som na začiatku piateho mesiaca a veľmi sa z toho obaja tešíme. Zatiaľ všetko zvládam bez problémov.“ Či Jana a jej priateľ Eddie Stevens dieťa plánovali, neprezradila. Eddie je britský producent a muzikant, ktorý spolupracoval s kapelami Moloko či Freak Power. S Janou sa zoznámili pred rokom pri práci na jej albume Krajina Rovina.

650962:gallery:true:true:true

Jana Kirschner si prevzala cenu SOZA za najhranejšiu skladbu roka.

Speváčka zvykla v poslednom čase pendlovať medzi Britskými ostrovmi a domovinou a inak to zrejme nebude ani po pôrode. „Plánujeme bývať v Londýne, ale aj na Slovensku. Čo sa týka rodičovských povinností, je to pre nás obrovská životná zmena, ale obaja máme pocit, že to prišlo v pravý čas,“ prezradila Jana. Koncom novembra sa chystá na české turné a tento rok ju čaká množstvo koncertov. „Verím, že to všetko zvládnem a podarí sa mi do konca roka pripraviť aj materiál na novú platňu,“ dodala.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×