Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Odpadla počas vysokoškolskej skúšky: Prekvapená sledovala, čo s ňou docent so spolužiačkou robili!

08.10.2019 (38/2019) .Zahmlilo sa mi pred očami a odpadla som. Bolo mi dobre a pozerala som sa, aký bezradný je zrazu pán docent.
Odpadla počas vysokoškolskej skúšky: Prekvapená sledovala, čo s ňou docent so spolužiačkou robili!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Prebudila som sa a v hlave som mala ako po výbuchu. Hučanie a prázdno. Bolo mi jasné, že mám zase nízky tlak. Potvora, práve dnes mi klesol tak rapídne, až sa mi krúti hlava. A ja potrebujem mať čulý mozog, lebo docent Mudrc, tak sme toho neomylného nafúkanca prezývali, ma vyrazí zo skúšky. V rokoch pred tou našou revolúciou bolo dosť takých na vysokých školách a na študentov sa pozerali zhora.

Vypila som kávu a bežala na fakultu. Bola som tretia v poradí. Jana sa už usmievala, v indexe mala „dobrý“. Dnu bol Juraj a ja som si ešte rýchlo čosi opakovala. Otvorili sa dvere a Juraj vyšiel von. Docent ho vyhodil.

Ocitla som sa dnu.Nadiktoval mi tri otázky, dal desať minút na prípravu a sledoval moju reakciu. Bola som pokojná, veď mi sadli. Na pripravený papier som si písala orientačné body odpovede. Čas rýchlo ubehol a docent povedal, že môžem začať sypať. V tom okamihu ma pohltila tma a zosypala som sa vedľa stola.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×