Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?

10.09.2019 (35/2019) Zlé jazyky hovoria, že šoubiznisové kamarátstva neexistujú. V mnohých prípadoch sa však vrúcne priateľstvo zmenilo na nenávisť až s odstupom času.
Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?
15 fotografií v galérii
Herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová
Autor fotografie: Emil Vaško/Matej Kalina

Tesne pred narodením syna Sanela vypustil raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) do sveta svoju doposiaľ najemotívnejšiu skladbu. Ľuďom ňou chcel dať najavo, aké krásne obdobie po boku manželky Jasminy (30) prežíva.

Svoju lásku vyjadril týmito slovami: „Ty si pre mňa najväčší zázrak, čo sa v tvojej mame vytvára. Z malého zrnka maku dva v jednom, bije ti srdce, kopeš. Čo to stváraš? Každý deň sa ti prihováram, viem, že ma počuješ, ja cítim ten náraz. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš.“

Hudbu k skladbe produkoval spevák Tomi Popovič (42). Ten v minulosti s raperom opakovane spolupracoval. Ich pracovné a kamarátske cesty sa však oficiálne rozišli v roku 2012 po nezhodách, ktoré mal T. Popovič s Rytmusovou vtedajšou priateľkou Darou Rolins (46).

Rytmusa a Tomiho Popoviča opäť spojila hudba. 15 fotografií v galérii Rytmusa a Tomiho Popoviča opäť spojila hudba. Zdroj: Emil Vaško

Za všetkým bola úspešná spolupráca na skladbe Nebo, peklo, raj. V kuloároch sa šepkalo, že Tomáš ako autor duetu chcel z úspechu vyťažiť ešte viac a svoje meno spájal s Darou aj pri iných projektoch. Keď speváčku opakovane presviedčal na ďalšiu spoluprácu, nepochodil.

„Konflikt medzi sebou nemáme, ale za priateľov sa určite nepovažujeme. Je medzi nami len pracovný vzťah. Pre každého je lepšie, keď nemiešame prácu so súkromím. Nemám proti nej nič, keď sa stretneme, pozdravíme sa,“ povedal pre médiá Tomi, ktorý len pár mesiacov predtým vo svojich vyjadreniach Daru vynášal do nebies.

Jej bývalý, Patrik Vrbovský, mu navyše dohodil prácu v speváckej šou Hlas, kde mu robil poradcu. Po vyostrení konfliktu sa cesty dvoch kamarátov a kolegov na niekoľko rokov rozišli, no aktuálne to vyzerá tak, že opäť spájajú svoje sily na hudobnom poli. Keď im už v ceste nestojí žena, niet sa ani čomu čudovať.

Dara Rolins 15 fotografií v galérii Dara Rolins Zdroj: Tony Štefunko

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×