Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?

10.09.2019 (35/2019) Zlé jazyky hovoria, že šoubiznisové kamarátstva neexistujú. V mnohých prípadoch sa však vrúcne priateľstvo zmenilo na nenávisť až s odstupom času.
Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?
15 fotografií v galérii
Herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová
Autor fotografie: Emil Vaško/Matej Kalina

Na nedávnej svadbe dcéry moderátorky Ivety Malachovskej (54) Krístíny (25), ktorá si za manžela vzala volejbalového hráča z Nemecka Adama Kociana (24), došlo k ošemetnej situácii.

Svoje áno si dvojica povedala v Primaciálnom paláci v Bratislave. Asi po 15-minútovej ceremónii sa novomanželia presunuli na nádvorie paláca, kde im blahoželala rodina a hostia.

Ľubica Čekovská, exmanželka Sväťa Malachovského, sa s ním stretla na svadbe jeho netere. Situácia nebola ani jednému z nich príjemná. 15 fotografií v galérii Ľubica Čekovská, exmanželka Sväťa Malachovského, sa s ním stretla na svadbe jeho netere. Situácia nebola ani jednému z nich príjemná. Zdroj: Miro Miklas

Medzi gratulantmi sa nečakane objavila Ľubica Čekovská (44), exmanželka Sväťa Malachovského (47), ktorý je Kristínin strýko. Ten bývalú ženu opustil kvôli mladšej partnerke, herečke Petre Molnárovej, s ktorou čaká druhé dieťa. Napriek tomu, že dvojica sa rozviedla, Ľubica roky patrila do rodiny Malachovských a s Kristínou má evidentne pekný vzťah.

Chtiac-nechtiac sa preto bývalí manželia stretli. Podľa prítomných hostí to neprebehlo v najpríjemnejšej atmosfére. Iba sa slušne pozdravili a po chvíľke sa Ľubica radšej stratila v dave.

Ľubica Čekovská, exmanželka Sväťa Malachovského, sa s ním stretla na svadbe jeho netere. Situácia nebola ani jednému z nich príjemná. 15 fotografií v galérii Ľubica Čekovská, exmanželka Sväťa Malachovského, sa s ním stretla na svadbe jeho netere. Situácia nebola ani jednému z nich príjemná. Zdroj: Profimedia

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×