Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?

10.09.2019 (35/2019) Zlé jazyky hovoria, že šoubiznisové kamarátstva neexistujú. V mnohých prípadoch sa však vrúcne priateľstvo zmenilo na nenávisť až s odstupom času.
Pravda o vzťahoch v šoubiznise. Ktoré celebrity sa nemajú v láske a prečo sa rozhádali?
15 fotografií v galérii
Herečky Zdena Studenková a Kamila Magálová
Autor fotografie: Emil Vaško/Matej Kalina

Pri Tomim Popovičovi a Dare Rolins ešte chvíľu zostaneme. Prvý menovaný pred pár rokmi zažil nepríjemnú medializáciu potom, ako ho parodoval seriál LokalTV. Ten vysielala TV JOJ, neskôr pokračoval na internete. Za projektom stál talentovaný syn herca Janka Kronera Jakub (32). Na prvý pohľad nevinná paródia však prerástla do konfliktu, ktorý skončil na súde.

„Jakub Kroner prekročil hranicu únosnosti. Prostredníctvom svojho seriálu účelovo napádal a verejne dehonestoval moju ľudskú dôstojnosť a osobnú česť. Cítim sa cielene poškodzovaný a šikanovaný. Toto už nemá s humorom nič spoločné,“ rozhorčoval sa T. Popovič v médiách.

Po nejakom čase pohár jeho trpezlivosti pretiekol a so zosmiešňovaním svojej osoby sa rozhodol skoncovať. Viackrát sa vraj snažil skontaktovať s Jakubom Kronerom, aby si všetko vysvetlili a našli kompromis. Jakub Kroner sa s umelcom údajne odmietol stretnúť.

„Pán Popovič mi volal iba raz. Snažil som sa s ním potom ešte telefonicky spojiť, ale zrušil ma viackrát po sebe. Odvtedy mi chodia výhražné a vulgárne esemesky,“ reagoval.

Tomi Popovič s raperom opakovane spolupracoval, ich cesty sa rozišli po nezhodách, ktoré mal Popovič s Rytmusovou vtedajšou priateľkou Darou Rolins. 15 fotografií v galérii Tomi Popovič s raperom opakovane spolupracoval, ich cesty sa rozišli po nezhodách, ktoré mal Popovič s Rytmusovou vtedajšou priateľkou Darou Rolins. Zdroj: Tony Štefunko

Tomi Popovič podal na tvorcov seriálu žalobu. Mladý Kroner zase zverejnil na internete pár esemesiek, ktoré mu nahnevaný hudobník adresoval.

„Jeho facebookové statusy aj esemesky, ktoré boli hanlivé voči mojej rodine – mame, otcovi, priateľke –, som sa rozhodol neriešiť súdnou cestou formou trestného oznámenia, iba ich budem postupne zverejňovať. Nech si každý utvorí vlastný názor,“ vysvetlil.

Spor umelcov nabral obrovské rozmery. Dospelo to až tak ďaleko, že sa fanúšikovia LokalTV spevákovi vyhrážali, že mu zabijú mamu, a priali mu smrť. „O tom neviem nič. Mne a mojej rodine sa vyhráža iba pán Popovič,“ objasnil Jakub Kroner.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×