Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Diagnóza syna ich najskôr zlomila. Potom sa im narodila dcéra a všetko dopadlo inak!

10.09.2019 (31/2019) Osud, ktorý nám lekári naordinovali, bol desivý. Nakoniec to však dopadlo inak!
Diagnóza syna ich najskôr zlomila. Potom sa im narodila dcéra a všetko dopadlo inak!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Narodenie nášho synčeka bolo najkrajším dňom môjho života. Vidieť ten zázrak vo svojom náručí, objímať ho, či dať mu pusu, bolo úžasné. Naša radosť však bola čoskoro narušená. Zistili sme, že má vrodenú chybu. Jeho psychický vývoj bol spomalený. A žiaľ, nielen to, narodil sa tiež s genetickou poruchou, pri ktorej sa deti nedožívajú vysokého veku. Bola to neskutočná bolesť. S manželom sme si však povedali, že pre niečo na tento svet prišiel a budeme sa tešiť z každého úsmevu a z každého jeho dňa.

O necelé dva roky sa nám narodila dcéra. Ako rástla, ich vzťah s bratom silnel. Bolo medzi nimi pevné puto. Viedla ho životom a on sa pri nej vyvíjal a učil zručnostiam ako pri nikom inom. Mala s ním toľko trpezlivosti, až sa nám to s manželom nechcelo veriť. Práve ona nám ukázala, ktorú rozprávku má najradšej, ona nám naznačila, ako sa chce hrať, ona prišla na to, že mu zo všetkého najviac chutia palacinky...

Mal osem rokov, keď nás opustil. Bolo to krásnych osem rokov a neľutujeme nič. Bola to však bolestná udalosť pre celú rodinu. Určite by sme sa z nej nespamätávali tak ľahko, keby sa v našom dome nezačali diať zvláštne veci.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×