Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako sa zmenili herci z legendárneho seriálu priatelia? Niekoho poznačil botox, iného drogy

08.09.2019 (35/2019) Od poslednej epizódy populárneho seriá­lu Priatelia ubehlo už pätnásť rokov, ani po takom čase však Priatelia neupadli do zabudnutia.
Ako sa zmenili herci z legendárneho seriálu priatelia? Niekoho poznačil botox, iného drogy
7 fotografií v galérii
Priatelia boli jedným z najúspešnejších seriálov 90. rokov.
Autor fotografie: Profimedia

Prvá epizóda, ktorá mala premiéru v roku 1994, zožala obrovský úspech. Režisér James Burrows sa rozhodol obsadiť do hlavných úloh šesť priateľov: Jennifer Anistonovú ako Rachel Greenovú, Courteney Coxovú ako Monicu Gellerovú, Lisu Kudrowovú ako Phoebe Buffatovú, Matta LeBlanca ako Joeyho Tribbianiho, Matthewa Perryho ako Chandlera Binga a Davida Schwimmera ako Rossa Gellera.

Vtedy neznáme tváre si získali veľkú priazeň divákov z celého sveta. Nové epizódy sa nakrúcali do roku 2004, Priatelia teda na televíznych obrazovkách hviezdili neuveriteľných desať rokov. Legendárny seriál má desať sérií a 236 častí a považuje sa za jeden z najlepších a najúspešnejších seriálov 90. rokov 20. storočia.

Šiestim priateľom svoje hlasy prepožičali slovenskí herci Katarína Brychtová, Andrea Karnasová, Bibiana Ondrejková, Ivan Šándor, Dušan Cinkota/Emanuel Hason a Stanislav Král.

Najznámejší obraz z celého seriálu. Kaviareň, v ktorej sa priatelia stretávali, aby spolu prebrali všetky starosti aj radosti. 7 fotografií v galérii Najznámejší obraz z celého seriálu. Kaviareň, v ktorej sa priatelia stretávali, aby spolu prebrali všetky starosti aj radosti. Zdroj: Shutterstock

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×