Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako sa zmenili herci z legendárneho seriálu priatelia? Niekoho poznačil botox, iného drogy

08.09.2019 (35/2019) Od poslednej epizódy populárneho seriá­lu Priatelia ubehlo už pätnásť rokov, ani po takom čase však Priatelia neupadli do zabudnutia.
Ako sa zmenili herci z legendárneho seriálu priatelia? Niekoho poznačil botox, iného drogy
7 fotografií v galérii
Priatelia boli jedným z najúspešnejších seriálov 90. rokov.
Autor fotografie: Profimedia

Matthew Perry (50) 

Kanadsko-amerického herca, ktorý sa narodil 19. augusta 1969 vo Williamstowne, preslávila hlavne úloha Chandlera v Priateľoch. Matthew sa narodil do rodiny novinárky a herca, preto sa nemožno čudovať, že sa rozhodol venovať život herectvu. Nebol však len talentovaný herec, vynikal aj medzi tenisovými juniormi.

Najväčšia herecká príležitosť sa objavila v roku 1994, keď sa ho rozhodli obsadiť do jednej z hlavných úloh v Priateľoch. Počas desiatich sérií si diváci mohli všimnúť kolísanie jeho hmotnosti, ktoré zapríčinila závislosť od liekov od bolesti, alkoholu a drog. Okrem kíl navyše mu závislosť priniesla aj titulné články v médiách.

Začal však proti nej bojovať a vo svojom dome sa rozhodol zriadiť liečebňu. Päťdesiatročný herec sa už z toho najhoršieho dostal, no závislosť sa podpísala pod jeho súčasný vzhľad. Aj keď diváci známeho herca videli vo viacerých filmoch, dokonca aj v divadle, obdobie slávy sa skončilo spolu s Priateľmi.

V súčasnosti je Matthew stále „single“ a užíva si život samotára. Medzi jeho najnovšie filmy patria Znovu 17 či Správna dvojka a sitkomy Mr. Sunshine a Go on, v ktorom si opäť zahral s Courteney Coxovou.

Matthew Perry 7 fotografií v galérii Matthew Perry Zdroj: Shutterstock

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×