Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tešil sa, že mamu prepustia z nemocnice. Potom v jej byte pocítil chladný závan

03.09.2019 (32/2019) Ponáhľal som sa do maminho bytu a pocítil som akýsi chladný závan. O pár minút som sa dozvedel pravdu.
Tešil sa, že mamu prepustia z nemocnice. Potom v jej byte pocítil chladný závan
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

So šéfom som sa dohodol, že odcestujem na služobnú cestu, všetko vybavím a
potom si zoberiem dovolenku. Plánoval som aspoň týždeň zostať pri mame. Buď v nemocnici, alebo keby ju pustili, tak doma. Nikoho už nemá. Moji dvaja bratia žijú v zahraničí, tak je dosť upätá na mňa. Všetko som vo firme vybavil a zavolal do nemocnice. Sestrička ma potešila, mama sa má dobre a možno ju dnes aj prepustia. Mám zavolať poobede okolo tretej. Potešil som sa.

Sadol som do auta a rýchlo som išiel nakúpiť aspoň základné potraviny. Doma takmer nič nemala a nakúpiť jej nemá kto. Po chorobe a pobyte v nemocnici bude určite zoslabnutá a sama sa veru do obchodu nevyberie. A potom som upaľoval k nej domov. Veď byt treba poriadne vyvetrať. Vošiel som do vchodu a hľadal kľúče od jej bytu. A keď som ich už držal v ruke, pred dverami som pocítil akýsi zvláštny závan chladu. Znervóznel som a nie a nie nájsť ten správny kľúč. Ubezpečil som sa, že je to jej byt, že ani náhodou nestojím pri susedovom.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×