Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo nakúpiť pre školáka: 5 tipov, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes

03.09.2019 Záver leta a začiatok školského roka prišli skôr, ako sme sa stihli nazdať. Máte už pre vášho školáka všetko pripravené?
Čo nakúpiť pre školáka: 5 tipov, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes
4 fotografie v galérii
Ilustračné foto.
Autor fotografie: Kaufland

Prázdniny ubehli ako voda, a začiatok školského roka je tu skôr, ako by sme si priali. Nechali ste sa nákupy na poslednú chvíľu, alebo už máte pre vášho školáčika všetko pripravené? Prejdite si ešte raz spolu s nami váš nákupný zoznam. Týchto 5 vecí by vám na začiatku školského roka určite nemalo chýbať!

Skontrolujte, či ste nezabudli kúpiť...

...školskú tašku
Dnes už máloktorého školáka uvidíte nosiť aktovku. Jednoducho, dnes sa nosia batohy – ale pozor, len tie s označením školské! Dizajnových variant je na trhu obrovské množstvo, myslite však na to, že by správny batoh mal byť ľahučký, správne ergonomicky tvarovaný a pevný. Veľkou výhodou je čo najväčšie množstvo priehradiek, menej ako dve znamenajú veľký neporiadok. Samozrejmosťou musí byť nepremokavosť batoha a výrazné reflexné prvky. Myslite na to, že batoh treba vyskúšať, pretože musí dobre držať na chrbte a určite nesiahať nižšie.

Ilustračné foto. 4 fotografie v galérii Ilustračné foto. Zdroj: Kaufland

...písacie a kreatívne potreby a zošity
Peračník, perá, ceruzky, strúhadlá, gumy, zvýrazňovače, pastelky, vodové farby, zošity, dosky, kružidlá, pravítka... Zoznam je dlhý a pre každý ročník sú v ňom malé odchýlky. Výbavu vždy môžete dopĺňať priebežne, no majte na mysli, že najneskôr druhý školský deň by mal váš školák mať aspoň zošity a perá so sebou.

...kvalitné oblečenie
Zdroj nekonečných dohadovaní medzi rodičmi a školákmi. Každé dieťa chce byť „cool“. No prioritou pre rodiča by nemal byť len vzhľad oblečenia. Aj tu platí, že dôležité je to, čo je vo vnútri. Pozrite sa preto na visačku so zložením materiálov. Oblečenie školákov by malo byť z prírodných materiálov, ideálna je napríklad biobavlna. Tá je vhodná aj pre citlivú pokožku a je priedušná, hreje, no neprehrieva. Zo 100% biobavlny je vyrobené aj oblečenie z novej kolekcie
značky Hip & Hopps®, ktoré nájdete exkluzívne v Kauflande.

Ilustračné foto. 4 fotografie v galérii Ilustračné foto. Zdroj: Kaufland

Pokožke dáva suché a horúce počasie zabrať: Viete, ako si ju po lete oživíte?
Otvorená spoveď Bibiany Ondrejkovej: Pred týmto chce ochrániť svoje dcéry!
Zapečený syr

...výbavu na telesnú výchovu
Školáci rastú ako z vody, určite preto vyskúšajte, či športové oblečenie z minulého roka ešte stále sedí. Tenisky bývajú problémom tiež, musia totiž sadnúť ako papučky, ale byť aj dostatočne pevné. Zároveň by ste mali mať vo výbave aj tepláky, šortky alebo legíny, tričká, mikinu, ponožky a vrecko, v ktorom to všetko bude vašš dieťatko nosiť.

...desiatový box a fľašu
Chlebíky so syrom a šunkou v obrúsku či alobale sa dnes už nenosia. Zainvestujte do kvalitného desiatového boxu, ktorý vydrží a je hygienický. Schováte doň nielen sendviče, ale aj zeleninku či ovocie. Fľaša by mala tiež čo-to vydržať a zároveň nezaťažiť chrbát vášho dieťaťa. Na výber sú napríklad kvalitné plastové fľaše, ktoré prežijú mnoho použití, ale aj ľahunké hliníkové fľaše.

Skúste sa poobzerať po obchodoch po výbave, ktorá vás nezruinuje. V Kauflande nájdete nielen základnú výbavu pre školákov za rozumnú cenu, ale aj kvalitné oblečenie pre vášho školáka pod značkou Hip & Hopps®.

Ilustračné foto. 4 fotografie v galérii Ilustračné foto. Zdroj: Kaufland

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×