Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Namosúrený kocúr s výzorom chlpatého čertiska ovládol internet: Už je z neho podnikateľ!

25.08.2019 (33/2019) Kocúr menom Juno z New Jersey si vďaka dokonale nasrdenému výzoru získal na instagramovom účte „Nahnevaný kocúr Juno“, ktorý mu založila jeho majiteľka Dominique Teta, viac ako 185 000 fanúšikov.
Namosúrený kocúr s výzorom chlpatého čertiska ovládol internet: Už je z neho podnikateľ!
4 fotografie v galérii
Kocúr Juno sa tvári nevraživo, ale opak je pravdou.
Autor fotografie: Facebook

Dnes asi najslávnejší samec domestikovaného poddruhu mačky divej v bohatom strieborno-sivom kožuchu si namiesto úlohy úžitkového zvieraťa spokojne pradie v pohodlí domova a plnými dúškami nasáva prominentnú pozornosť fanúšikov z celého sveta.

Napriek tomu, že jeho telo ho väčšinu času prezlieka za nevrlého zloducha, láskavé mačacie srdce a vľúdna povaha predsa len ťahajú za dlhší koniec.

„Juno musí byť vždy nablízku a z času na čas si príde sadnúť do lona, chce poškrabkať bradu, hoci pri tom stále pôsobí nahnevane. Mňaučí, iba keď sedí a hrá sa a ak zaregistruje, že sa ľudia hádajú. Vtedy začne protestne mraučať zoči-voči. Rád sa v noci hrá sám v kuchyni,“ prezrádza majiteľka exkluzívneho domáceho miláčika, ktorý by sa v ľudskej koži pokojne mohol živiť ako mediátor.

„Nahnevaný“ Juno v náručí majiteľky síce pôsobí ako malý diablik, ale všetko je inak. 4 fotografie v galérii „Nahnevaný“ Juno v náručí majiteľky síce pôsobí ako malý diablik, ale všetko je inak. Zdroj: Facebook

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×