Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Herečka Gabriela Marcinková: Za seriál Milenky som sa stretla s úplným odsúdením

25.08.2019 (33/2019) Herečka Gabriela Marcinková (31) sa čoskoro predstaví v novom jojkárskom seriáli Delukse, no má aj amerického agenta, ktorý jej stále dáva šancu a verí, že prerazí v Hollywoode.
Herečka Gabriela Marcinková: Za seriál Milenky som sa stretla s úplným odsúdením
12 fotografií v galérii
Herečka Gabriela Marcinková
Autor fotografie: Dušan Křístek

Začnem trošku osobnejšie – faktom, že od októbra minulého roka je z vás mamina. Ako si materstvo užívate?

Asi ako každá mama: snažím sa prijímať všetky príjemné aj náročné chvíľky. Tie príjemné sa prežívajú jednoduchšie, ale bez tých ťažších by to nebolo ono. Všetci rodičia asi vedia, o čom hovorím, a tým bezdetným sa to asi ani nedá opísať. Tak aspoň súdim na základe vlastnej skúsenosti. Myslela som, že mám pomerne presnú predstavu, čo to so sebou prinesie, no aj tak som často prekvapená, najmä sama zo seba.

Aká je dcérka Emka a ako vám jej príchod na svet zmenil život?

Naďalej si nachádzam čas na záľuby, aj keď ho je oveľa menej, tak­že nemôžem povedať, že by mi to život obrátilo naruby. Možno viac premýšľam nad tým, ako sa v niektorých situáciách správať, ako pestovať dobré vzťahy, ako komunikovať s ľuďmi, teda veci, ktoré bude Ema postupne odkukávať a vytvárať si podľa nich vzory správania.

Viac sa venujem domácnosti a viac si vážim všetky ženy, ktoré svoj čas venujú iba deťom. A Ema je pre nás, samozrejme, najúžasnejší a najfascinujúcejší dar, aký si vieme predstaviť.

Máte popri materskej čas na prácu, prípadne „odskočenie“ na nejaké nakrúcanie, alebo sa tým zatiaľ nezaoberáte?

Keďže sa ukázalo, že Ema je najspokojnejšia v novom prostredí, nemám problém zobrať ju aj manžela na nakrúcanie. Jedna z výhod našej práce je to, že zahŕňa veľa čakania – to teda môžem stráviť s rodinou a odpútam sa od nich iba počas skúšok a samotného nakrúcania. Na časovo náročné projekty si zatiaľ netrúfam, ale menšie postavy či filmy, ktoré ma zaujmú, prijmem veľmi rada.

Herečka sa v minulom roku stala po prvýkrát mamou. 12 fotografií v galérii Herečka sa v minulom roku stala po prvýkrát mamou. Zdroj: Archív G. M.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×