Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dokážeme cítiť z ľudí dobro alebo zlo? Mladá žena odhalila páchateľa len vďaka pocitom!

22.08.2019 (21/2019) Cítila som ho v každej bunke svojho tela! Vedela som, že je to on a musím urobiť všetko, aby ho polícia chytila...
Dokážeme cítiť z ľudí dobro alebo zlo? Mladá žena odhalila páchateľa len vďaka pocitom!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Pamätám si to ešte z detstva. Keď ma bolelo bruško, hlava či rozbité koleno. Mamine horúce ruky sa ma dotkli na mieste, kde som cítila bolesť, a tá postupne mizla. Bol to pocit úľavy a bezpečia v matkinom náručí. Čím som bola staršia, tým viac som si všímala, že aj moje ruky sú čarovné, teplé a dokážu odstrániť bolesť. Akoby ju vysali von.

Všimla si to aj mamička. Povedala, že som zdedila jej dar a nech ho využívam naplno. Vraj nech pomáham každému, komu môžem. Lebo taký veľký dar, ako máme my dve, si treba vážiť a podeliť sa oň. A tak som od toho dňa pomáhala a pomáhala som najviac, ako som vedela a vládala. Časom som zistila, že mám ešte jednu schopnosť. Nielenže som dokázala pomôcť ľuďom zbaviť sa bolesti. Už na diaľku som cítila, čo ich bolí. A nielen to, cítila som aj ich energiu a vibrácie. Či sú to ľudia dobrí, šťastní, frustrovaní... Emócie, ktoré som z nich prijímala, boli veľmi silné.

Jedného dňa som sa viezla v električke. Zrazu som pocítila obrovské zlo. Čosi, čo celkom paralyzovalo moje telo. Chvíľu som sa nedokázala pohnúť. Nemusela som sa ani otočiť, aby som pochopila, že sa blízko mňa nachádza niekto veľmi zlý a zákerný.

Spomenula som si, ako v správach prosila polícia o pomoc pri hľadaní zločinca, ktorý znásilňoval mladé dievčatá. Cítila som, že je to on. Obrátila som sa a hľadala vo svojej blízkosti niekoho, kto by vyzeral ako muž, ktorého fotografiu som videla v televízore. Odrazu sa mi podlomili kolená, celým telom mi prešla obrovská bolesť zo zlej energie. Stál vedľa mňa a chystal sa vystúpiť z električky. Rýchlo som zavolala na políciu a povedala im, kde vystúpil. Hliadka bola našťastie obďaleč a chytila ho. Verím, že vďaka svojim schopnostiam pomôžem ešte veľakrát!

 

 

 

Priepastné rozdiely v regiónoch: V Bratislavskom kraji hľadajú 780 učiteľov, na východe si vyberajú
Po zasiahnutí bleskom si nepamätá nič iné len to, že JU zbadal. Prišla mu pomôcť?
Utrápená holandská exkráľovná si nepomohla: Prísny kráľovský protokol v priamom prenose!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×