Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Môj manžel terorizuje celú rodinu! Budíček aj cez víkendy, každú nedeľu je kura, v stredu sladké, už nevládzem

21.08.2019 (6/2019) Je potrebný rozhovor mimo domova, na mieste, kde ešte nie sú zavedené pravidlá.
Môj manžel terorizuje celú rodinu! Budíček aj cez víkendy, každú nedeľu je kura, v stredu sladké, už nevládzem
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Môj muž terorizuje celú rodinu. Budíček o 7.00 aj cez víkend, pravidelne raňajky, obed, večera. Nemôžem meškať ani minútu. Každú nedeľu kura, v stredu sladké. Žiadne spontánne rozhodnutia, len plány. Čistý teror. Už nevládzem.

Nikola

Radí psychológ Mgr. Miroslav Zahumenský

Zrejme ste na dôležitej hranici. Tušíte, že tadeto to už nepôjde a pripravujete sa na veľkú zmenu, ktorá bude znamenať ťažkosti a nepríjemnosti. Bohužiaľ, mnohokrát to pokojne a po dobrom v živote nejde. Viete, váš list vyznel veľmi jednoznačne.

Naznačujete, že manžel určite nie je schopný zmeniť svoj spôsob vedenia rodiny a pre vás je to takýmto spôsobom ďalej neprijateľné. Samozrejme, hrozí aj možnosť, že by ste sa zrútili, spadli do depresie alebo iných psychických ťažkostí a skryli sa do ochorenia. To by však nebolo dobré riešenie pre vás a vaše deti. Vysoko pravdepodobne by to zmenilo chod rodiny úplne na inom mieste a nie tam, kde to potrebujete. Takže jediné, čo zrejme budete musieť urobiť, ešte kým vyhlásite samostatnosť...

Odoslaním mailu potvrdzujem, že som oprávnený šíriť pripojené informácie, a že ich zverejnením nebudú porušené žiadne osobné či majetkové ani iné práva tretích strán. Spoločnosť Život Publishing, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi. Viac informácií nájdete na webstránke http://www.newsandmedia.sk/gdpr.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×