Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prečo sa mu nedarí v láske? Po boku Jaromíra Jágra stáli vždy krásky, no ani s jednou nekráčal pred oltár

13.08.2019 (31/2019) Po boku známeho českého hokejistu Jaromíra Jágra (47) sa vystriedalo mnoho krásnych žien, tú pravú však stále nenašiel. Po rozchode s modelkou Veronikou Kopřivovou (28) zostal slávny útočník opäť sám.
Prečo sa mu nedarí v láske? Po boku Jaromíra Jágra stáli vždy krásky, no ani s jednou nekráčal pred oltár
8 fotografií v galérii
Hokejista s poslednou priateľkou Veronikou Kopřivovou.
Autor fotografie: Profimedia

Jágr má tri roky pred päťdesiatkou, aktívny hokejový útočník s číslom 68 však na svoju osudovú lásku ešte len čaká. Hoci bol za svoj život spájaný s niekoľkými krásnymi a úspešnými ženami, ani jednu sa mu nepodarilo priviesť pred oltár.

Známy hokejista tak zostáva aj naďalej slobodný a bezdetný, zatiaľ čo niektoré jeho bývalé partnerky žijú dnes už rodinný život, sú vydaté a tešia zo svojich ratolestí. Najdôležitejšou ženou v živote Jaromíra Jágra zostáva v tejto chvíli aj naďalej jeho maminka.

V polovici júna hokejista potvrdil to, o čom sa dlho len šuškalo. Definitívne rozišiel s priateľkou, modelkou Veronikou Kopřivovou. Reči o ich odlúčení sa začali šíriť po tom, ako sa Veronika objavila na verejnosti s iným mužom.

„S Veronikou už nejaký čas netvoríme pár, každý z nás si teda môže robiť, čo chce. Túto informáciu sme nezverejňovali, pretože je to čisto naša súkromná vec.“

Reagoval na to, že Veronika sa v spoločnosti ukazuje s modelom Miroslavom Dubovickým. S ním a s jeho bratom Martinom dokonca kráska, ktorá sa môže pochváliť ideálnymi mierami 90-60-90, strávila aj dovolenku v Taliansku. Zverejnené dovolenkové fotky naznačovali, že dvojica môže mať k sebe bližšie, ako sa zdá.

„Stretávame sa a bodka. Viac svoje súkromie komentovať nechcem,“ vyjadrila sa Veronika k vzťahu s Miroslavom.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová 8 fotografií v galérii Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová Zdroj: Archív NMH

Ďalším dôvodom, prečo sa hovorilo, že slávny hokejista a modelka už netvoria pár, bol fakt, že Veronika v poslednom čase často cestovala sama a Jaromír trávil všetok voľný čas na ľade. Čo bolo skutočným dôvodom ich rozchodu a prečo sa ich cesty rozdelili, však dodnes taja.

Miesto po boku Jaromíra zatiaľ nikto nezaplnil. „Láska sa nedá naplánovať, buď príde, alebo nepríde. Tak to vidím ja a vždy som to tak videl. Mám určité povinnosti, čo sa týka organizácie a chodu klubu, nie je to pre mňa jednoduché. Predtým som sa staral sám o seba a zrazu sa starám o svojich zamestnancov, je to niečo nové,“ priznal pre denník Blesk Jágr, ktorému pri nových povinnostiach veľa času na zoznamovanie nezostáva.

Pozrite si, s akými kráskami hokejista randil:

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×