Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mária Čírová: Dostala som sa do bodu, keď ma prevalcoval pocit, že tempom, akým som žila, nechcem ísť

12.08.2019 (31/2019) Roky žne úspechy na všetkých frontoch. Okrem toho, že speváčka Mária Čírová (30) by sa pokojne uplatnila ako moderátorka, aktuálne má za sebou prvú hereckú rolu v pripravovanom seriáli.
Mária Čírová: Dostala som sa do bodu, keď ma prevalcoval pocit, že tempom, akým som žila, nechcem ísť
9 fotografií v galérii
Deti robia speváčke obrovskú radosť.
Autor fotografie: Figaro

S manželom tráviš v práci veľmi veľa času, zároveň ste spolu aj doma. Sú páry, ktoré si niečo podobné nevedia predstaviť a tvrdia, že by už dávno trpeli ponorkovou chorobou. Čím to je, že vy s týmto problém nemáte?

U nás je to možno iné v tom, že tá práca je veľmi rôznorodá a zaujímavá. Niekedy ideme na koncert, niekedy na fotenie, inokedy ideme nahrať jednu skladbu do štúdia v zahraničí. V podstate sa to dá brať aj ako spoločné výlety. A tak sa to snažíme brať aj my a tešíme sa hlavne z toho, že sme obaja pánmi svojho času. Tá flexibilita je asi najväčšou výhodou toho, že spolu pracujeme.

Napriek tomu sa však v každej domácnosti pritrafí občas aj pochmúrne obdobie. Prečo u vás doma najčastejšie vznikne hádka?

Priznávam, že väčšinou, ak vznikne nejaké napätie, je to pre prácu. Toto je zase nevýhoda nášho partnerského fungovania. Práca sa nám prelína so súkromím a nedá sa to izolovať. Vtedy sa musíme zachovať ako profesionáli, kolegovia a rozumne si vyargumentovať vzájomné, možno protichodné názory.

Ale darí sa nám to celkom úspešne a nikdy sme to ešte nenechali zájsť až k nejakej tichej domácnosti alebo do niečoho podobného.

V rámci slovenského šoubiznisu si v dobrom zmysle slova exotom. Žiješ svoj život, obchádzajú ťa škandály. Je napriek tomu niečo, čo ťa v rámci tohoto prostredia prekvapilo, sklamalo, nahnevalo?

To, ako sa človek prezentuje, v podstate odzrkadľuje jeho skutočný život. Nejaký čas sa dá hrať pred médiami nejaká póza, ale po určitom čase sa vždy človek prejaví taký, aký je reálne. Ja žijem svoj život tak, ako ho chcem žiť, a nezaoberám sa veľmi tým, či to bude pôsobiť trendy alebo atraktívne. Ak ma niečo bolí, tak to je ľudská závisť a z toho mnohokrát prameniaca nenávisť. Ale postupne som si aj na to musela zvyknúť a neriešim to.

Ale to asi nebolo úplne jednoduché. Ako si si na to zvykla?

Z vlastnej skúsenosti viem, že najdôležitejšie pre spokojný život je zabudnúť na nejaké vzory a porovnávanie sa s inými. Každý má svoju cestu a možnosti, ako byť na nej šťastný. Snažiť sa niekoho napodobniť vždy vedie k nespokojnosti.

Hudobne nadaní manželia sa spolu objavujú aj na pódiu. 9 fotografií v galérii Hudobne nadaní manželia sa spolu objavujú aj na pódiu. Zdroj: Profimedia

 

 

Jadranské more ako ste ho ešte nezažili: Spoznajte jeho ostrovy a zákutia loďou!
V 26 rokoch bola chorá, vyhorená a nešťastná. Potom prešla 4 200 kilometrov naprieč USA, aby našla pokoj
Pri varení mala stále pocit, že v kuchyni nie je sama: Keď sa raz obzrela, neverila vlastným očiam!


‹ 1234 ›
Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×