Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mária Čírová: Dostala som sa do bodu, keď ma prevalcoval pocit, že tempom, akým som žila, nechcem ísť

12.08.2019 (31/2019) Roky žne úspechy na všetkých frontoch. Okrem toho, že speváčka Mária Čírová (30) by sa pokojne uplatnila ako moderátorka, aktuálne má za sebou prvú hereckú rolu v pripravovanom seriáli.
Mária Čírová: Dostala som sa do bodu, keď ma prevalcoval pocit, že tempom, akým som žila, nechcem ísť
9 fotografií v galérii
Deti robia speváčke obrovskú radosť.
Autor fotografie: Figaro

Si súčasťou seriálu Moje povstanie. Prečo si sa rozhodla prijať túto ponuku?

Do tohto projektu som sa zapojila hlavne preto, aby sme pre ďalšiu generáciu vedeli aktuálnou formou priblížiť určitú časť našej histórie. Bude to seriál krátkych príbehov o anonymných hrdinoch z obdobia 2. svetovej vojny. Mala som možnosť zahrať si jednu z hlavných postáv týchto príbehov, Annu H., ktorá bola silná a odvážna a nebála sa v tých ťažkých časoch robiť to, čo považovala za dôležité a prospešné, napriek tomu, že ju to mohlo stáť život.

Je to moja prvá skúsenosť s nakrúcaním s takým veľkým štábom. Ale musím povedať, že som si to užila a som bohatšia o ďalšie krásne zážitky a skúsenosti.

Prvú polovicu tohto roka si mala pracovne náročnú, čo ti moderovanie relácie The Voice Česko Slovensko dalo z osobnej aj pracovnej stránky?

Som šťastná, že som mohla byť súčasťou najväčšej hudobnej šou. Moderovanie tohto projektu ma bavilo a išla by som do toho kedykoľvek znova. Mám rada výzvy a toto bola určite jedna z nich.

Dokonca som si nerobila ťažkú hlavu ani zo živých prenosov. Jednoducho som v ničom nekalkulovala, snažila som sa byť čo najprirodzenejšia a vďaka tomu všetko išlo tak, ako malo. A čo mi táto práca dala? Hlavne pocit, že všetko sa dá zvládnuť, keď si človek verí. A ja som do toho s tým išla, že to bude dobré.

Vďaka takým veľkým spoluprácam sa väčšinou slovenským umelcom otvoria možnosti v Česku a platí to, samozrejme, aj naopak o českých umelcoch na Slovensku. Vnímaš ohlas českých fanúšikov viac ako v minulosti, respektíve pred súťažou The Voice?

Českí fanúšikovia ma poznajú z duet, ktoré sú v Česku mimoriadne obľúbené. Pred piatimi rokmi sme vydali s kapelou O5 a Radeček skladbu Vloupám se, ktorá kraľovala českým rebríčkom niekoľko mesiacov, a pred rokom som mala veľmi úspešnú spoluprácu s Benom Cristovaom so skladbou Padám. Tá dosiahla za rok na YouTube vyše 22 000 000 pozretí. Je to naozaj niečo, čo sme vôbec nečakali, a teší nás to oboch.

Súťaž The Voice to celé iba umocnila a áno, ohlas českých fanúšikov je väčší, momentálne sa zaoberáme aj nejakými koncertnými termínmi.

Všetko je to trošku ťažké, pretože zladiť ponuky s mojím slovenským diárom nie je úplne jednoduché, keďže som tu veľmi vyťažená, a keď si potom určím nejaké voľno pre seba a pre moje deti, tak to tak musí byť, inak by vznikol jeden obrovský pracovný kolotoč a takto žiť nechcem. Každý deň sa snažím o zlatú strednú cestu. Aby bolo dobre aj v práci, ale hlavne doma.

Napriek tomu, že je verná spevu, pokojne by sa uživila aj ako moderátorka. 9 fotografií v galérii Napriek tomu, že je verná spevu, pokojne by sa uživila aj ako moderátorka. Zdroj: Zdenko Hanout

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×