Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lahľa si do postele a...ako sa to mohlo stať? Už v tom byte nedokázala ostať ani minútu!

13.08.2019 (19/2019) S hrôzou som pochopila, že v spálni nie som sama. A to napriek tomu, že som nikoho nevidela.
Lahľa si do postele a...ako sa to mohlo stať? Už v tom byte nedokázala ostať ani minútu!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Našli sme krásny byt v centre mesta. Patril staršej majiteľke, ktorá v ňom prežila celý život. Bol zachovalý a mal všetky atribúty, o akých sme snívali. Vysoké stropy, nádherné historické okná, veľké priestranné miestnosti... Neváhali sme ani chvíľu. Bolo to presne to, po čom sme túžili.

Po krátkom čase sa však začali diať zvláštne veci. V noci som sa zobudila a uvedomila si, že v kúpeľni svieti lampa. Vošla som do kúpeľne, bola prázdna. Zhasla som a išla spať. Nočné zapínanie svetiel však pokračovalo. O pár dní neskôr sa v noci zažalo svetlo v detskej izbe. Synček sa na to zobudil a začal ma volať. O niečo neskôr sa to isté odohralo v obývačke.

K svetlám sa začali pridávať ďalšie zvláštnosti. Z ničoho nič sa nám zapínal televízor, rádio či otvárala chladnička. Poslednou kvapkou bola pre mňa jedna hrôzostrašná noc. Bola som v byte sama, manžel šiel s deťmi na výlet. Necítila som sa dobre, bola som prechladnutá, a tak som sa rozhodla zostať doma a vyležať to. Večer som pozerala televízor a zrazu som počula, ako dačo vo vedľajšej miestnosti zapraskalo. Šla som sa tam pozrieť. Samozrejme, svietilo v nej svetlo, napriek tomu, že som ho predtým vypla. Pokazilo mi to náladu. Vypla som televízor a povedala si – dosť bolo, idem si ľahnúť.

Keď som sa však vo svojom prázdnom byte ukladala do postele, zistila som, že je vyhriata! Akoby v nej niekto spal. Celým telom mi prebehol mráz. Pochopila som, že v našom byte nebývame sami. Ten pocit vo mne rezonoval tak silno, že som v ňom už nedokázala ostať ani minútu. Pri kúpe ďalšej nehnuteľnosti sme sa radšej rozhodli pre novostavbu, hoci to nie je celkom podľa nášho gusta. Ale aspoň v nej bývame iba my!

 

 

 

Jadranské more ako ste ho ešte nezažili: Spoznajte jeho ostrovy a zákutia loďou!
V 26 rokoch bola chorá, vyhorená a nešťastná. Potom prešla 4 200 kilometrov naprieč USA, aby našla pokoj
Pri varení mala stále pocit, že v kuchyni nie je sama: Keď sa raz obzrela, neverila vlastným očiam!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×