Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vyzeral tak utešene, spokojne a skutočne. O pár sekúnd pochopil, že sa prišiel rozlúčiť!

10.08.2019 (19/2019) Vyzeral tak utešene a tak spokojne...Až sa mi nechce veriť, že už bol mŕtvy.
Vyzeral tak utešene, spokojne a skutočne. O pár sekúnd pochopil, že sa prišiel rozlúčiť!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Dlho som ich nevidel a chýbali mi. A tak som sa rozhodol, že sadnem do auta a pôjdem na opačnú stranu Slovenska, aby som mohol byť aspoň chvíľu so sesternicami, neterami, tetami a ujom.

Atmosféra bola výborná. Pri obede sme sa všetci zhovárali a smiali. Sesternica si odrazu spomenula na môjho otca. Spýtala sa, ako sa má, vraj sa jej o ňom túto noc snívalo. Odpovedal som jej, že sa má výborne, plánuje s mamkou víkend v Rajeckých Tepliciach a veľmi sa na to tešia. Teta sa zasmiala a dodala, že asi sa veru veľmi na výlet tešia, lebo aj jej sa v noci o ňom snívalo. Sedel vo svojom aute, v najkrajšom obleku, ktorý mal. Išiel okolo nej a s úsmevom jej zamával. Moja mama však vedľa neho nesedela. Všetci sme sa rozosmiali. Asi teda chce ísť na výlet bez nej.

Môj smiech však prerušil obraz predo mnou. Jasne som ho videl sedieť oproti mne. Mal na sebe nádherný oblek a klobúk. Hľadel na mňa, láskavo sa usmieval. Prerušilo ma až vyzváňanie telefónu. Bola to moja mama, plakala. Otcovi bolo v noci zle, ale odmietal pomoc lekárov, vraj o nič nejde. Dopoludnia však odpadol. Záchranári robili, čo mohli, nedokázali mu však už pomôcť. Nemohúco som sa rozplakal. Hľadal som ho pred sebou, jeho obraz však už zmizol. Predsa len sa niekam vybral bez mamy. Ale výlet to nebol...

Otec sa s nami všetkými krásne rozlúčil. V našich srdciach ostane navždy. A nikdy nám neprestane chýbať. Kiežby s nami mohol ostať dlhšie.

 

 

Pre film všetko! Česká herečka Eliška Balzerová zmenila kvôli úlohe imidž
Zasmejte sa s nami!
Doteraz najväčší ďalekohľad prekoná štvornásobne: Pozrite sa, ako bude vyzerať nová nádej astronómie!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×