Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Oldřicha Kaisera zradilo srdce! Dohnal českého herca k infarktu búrlivý život?

03.08.2019 (30/2019) Oldřichovi Kaiserovi (64) bola najväčšou oporou partnerka Dáša Vokatá, no na nemocničnom lôžku mu bol silu dodať aj jeho herecký partner Jiří Lábus.
Oldřicha Kaisera zradilo srdce! Dohnal českého herca k infarktu búrlivý život?
6 fotografií v galérii
Herec sa po problémoch s alkoholom znova vrhol do práce.
Autor fotografie: Lukáš Kadeřábek

Hoci Oldřich Kaiser bol s vážnym infarktom myokardu hospitalizovaný v pražskom Inštitúte klinickej a experimentálnej medicíny (IKEM), vydržal na nemocničnom lôžku len štyri dni a v piatok bol populárny herec, ktorý sa v minulosti preslávil škandálmi s alkoholom, prepustený do domáceho liečenia.

Hercovi je v ťažkých chvíľach veľkou oporou jeho partnerka, speváčka Dáša Vokatá. Po svojho priateľa prišla v piatok do nemocnice, pomohla mu do auta a odviezla ho domov, kde sa o neho chystá láskyplne starať.

„Pán Kaiser bol v takom dobrom zdravotnom stave, že sme ho už vo štvrtok preložili z jednotky intenzívnej starostlivosti na lôžkové oddelenie. Jeho ďalší pobyt u nás už nebol potrebný,“ dozvedel sa magazín Aha! na lôžkovej časti kardiologického oddelenia v IKEM. „Išlo o priemerný infarkt,“ potvrdil aj profesor Jan Pirk, prednosta kardiocentra.

Družka Dáša Vokatá si s Kaiserom urobila v nemocnici selfie. 6 fotografií v galérii Družka Dáša Vokatá si s Kaiserom urobila v nemocnici selfie. Zdroj: Facebook

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×