Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Céline Dion si vyšla na prechádzku po Paríži: Fíha, čo si to na seba dala?

22.07.2019 (28/2019) Hrdo si vykračovala po uliciach Paríža a vystavovala na obdiv svoje štíhle nohy.
Céline Dion si vyšla na prechádzku po Paríži: Fíha, čo si to na seba dala?
3 fotografie v galérii
Céline Dion
Autor fotografie: Northfoto

Kanadská speváčka Céline Dion (51) v poslednom čase veľmi nápadne púta pozornosť aj vďaka svojim outfitom. Zrejme ide o čisto marketingový ťah. Vydáva totiž nový album s príznačným názvom Courage, v preklade odvaha.

V predaji bude v novembri tohto roka. Na scénu sa tak vracia po šiestich rokoch, spievať bude po anglicky. Zatiaľ fanúšikom stihla predstaviť skladbu Flying on My Own.

Céline Dion opäť pútala pozornosť výrazným módnym olečením. 3 fotografie v galérii Céline Dion opäť pútala pozornosť výrazným módnym olečením. Zdroj: Profimedia

S kráľovnou balád Céline Dionovou prišiel do Paríža aj jej najstarší syn René-Charles Angélil (18). Na rozdiel od svojej matky si na oblečenie vôbec nepotrpí, do ulíc vyšiel v bielom tričku a čiernych nohaviciach.

Hoci sa narodil v hudobníckej rodine, jeho kariéra je z iného súdka, než sme zvyknutí v prípade jeho mamy. Vo svojej komunite je známy ako raper a vraj sa mu veľmi dobre darí. Vychádzajúca hviezda získava spätnú väzbu na sociálnych sieťach, kde mu fanúšikovia píšu aj pocty typu: Tvoj otec by bol na teba hrdý.

René-Charles sa narodil na Floride, v súčasnosti žije v Nevade, ale ako niekoľkokrát povedal, jeho srdce je tam, kde vyrastal, v Quebecu.

René-Charles Angélil na snímke v strede. 3 fotografie v galérii René-Charles Angélil na snímke v strede. Zdroj: Profimedia

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×