Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tieto celebrity kvôli veľkolepým podnikateľským snom padli na dno. To sú dlhy!

14.07.2019 (27/2019) Nie všetkým známym tváram zo sveta šoubiznisu vyšlo podnikanie tak, ako by si predstavovali. Niektorí skončili na dne opakovane.
Tieto celebrity kvôli veľkolepým podnikateľským snom padli na dno. To sú dlhy!
19 fotografií v galérii
Autor fotografie: Život

Napriek tomu, že v porovnaní so sivým priemerom zarábali mnohé celebrity astronomické sumy, ocitli sa na mizine. Čo bolo príčinou?

Keď v januári 2016 vyhlásil osobný bankrot Andy Hryc (69), mnohých to poriadne zaskočilo. Herec sa rozhodol skončiť s podnikaním a zbaviť sa státisícových dlhov. V problémoch a exekúciách sa údajne topil od čias odpredaja podielu v rádiu Twist, ktorému v minulosti šéfoval. Keďže na splácanie dlhov nemal dosť finančných prostriedkov, požiadal na bratislavskom súde o návrh na konkurz vlastnej osoby.

„S podnikaním som skončil, som už len herec,“ vyhlásil rázne v médiách. Verejné rozoberanie finančnej situácie však pre neho nebolo nič príjemné. „Každý musí zvážiť svoju situáciu a ja som si uvedomil, že chcem mať svätý pokoj. A ten budem mať, len musím prežiť teraz túto mediálnu ‚slávu‘,“ uviedol ironicky.

Mnohých prekvapil.Osobným bankrotom sa herec zbavil dlhov. 19 fotografií v galérii Mnohých prekvapil.Osobným bankrotom sa herec zbavil dlhov. Zdroj: Profimedia

Aj napriek tomu, že pri osobnom bankrote prišiel o majetok, o pol roka neskôr si s manželkou Veronikou dopriali výlet za Atlantik k výročiu svadby. V kanadskom Vancouveri strávili dva týždne.

„Namiesto šperkov som jej daroval radšej toto. Bolo to naozaj veľmi príjemné,“ vyhlásil verejne. Keďže ho dovolenka musela vyjsť poriadne draho, na získanie peňazí si našiel jednoduché riešenie. „Mám dobrých sponzorov,“ povedal k financovaniu cesty so smiechom.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×